HTC: per mažai dėmesio skyrėme vidutinės klasės telefonams


htc-cher-wang-680

Kompanija HTC jau atsiskaitė už savo veiklą 2013 m. IV ketvirtyje. Nors gamintojo pajamos sudarė apie $1,4 mlrd., tačiau pelnas siekė tik $10,2 mln., ir visa tai tik dėl to, jog buvo parduotos kompanijos Beats Electronics akcijos. Tai leido išvengti nuostolių dabar, tačiau ateinantį ketvirtį nuostolių išvengti kompanija nebegalės, rodo jos pačios prognozės.

Naujienų agentūros Reuters teigimu, kompanijos HTC vadovybė žino, kur slypi problema, ir ketina ją išspręsti kuo greičiau. Taivaniečių gamintojas, anot jo paties atstovų, per daug susikoncentravo ties aukščiausio lygio išmaniaisiais telefonais, palikdama be dėmesio vidutinės klasės segmentą. HTC planuoja išplėsti išmaniųjų telefonų asortimentą, pristatydama vidutinės ir biudžetinės klasės modelių, kurie savo kaina bus labai patrauklūs.

Problema buvo ta, kad praėjusiais metais mes susikoncentravome tik ties flagmanu. Mes užleido žymią dalį masinės rinkos“, – naujienų agentūros Reuters žurnalistams teigė HTC direktorių valdybos pirmininkė Cher Wang.

Kompanijos HTC atstovės teigimu, vidutinės ir biudžetinės klasės sprendimai nėra tokie pelningi, kaip aukščiausios kategorijos sprendimai, tačiau visa tai žada kompensuoti daug didesniais pardavimais. Reikia tikėtis, kad kompanijai pavyks įgyvendinti savo planus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos