HTC žada, kad jos „išmanusis“ laikrodis bus gražus


android_smartwatch_concept-680

Informuoti šaltiniai pranešė, kad kompanija HTC renginyje MWC 2014 (tiesa, už uždarų durų) gali parodyti „išmanųjį“ laikrodį, sukurtą Qualcomm Toq prototipo pagrindu, o jų baterijos talpos užteks darbui iki poros dienų. Kaip žinome, laikrodis Toq ne tik neturi maitinimo jungiklio, kadangi visuomet išlieka aktyviame režime, tačiau ir gali pasikrauti, naudojant bevielę įkrovimo technologiją.

Gana netikėtus paatviravimus apie savo produktą parodoje MWC 2014 išsakė viena iš kompanijos HTC įkūrėjų Cher Wang, rašo puslapis CNet. Ji paaiškino, kad HTC „išmanusis“ laikrodis jau egzistuoja, jis yra kūrimo stadijoje, o serijinis produktas rinkoje turi pasirodyti iki šventinių išpardavimų sezono, t.y. šių metų paskutiniame ketvirtyje.

Ypatingą dėmesį HTC inžinieriai skirs dviem aspektams: dizainui ir baterijos darbo laikui. Cher Wang teigimu, paprastus laikrodžius įprasta laikyti juvelyriniais papuošalais, todėl ir dėvima elektronika turėtų pasižymėti maloniu dizainu. Egzistuojantys konkurentų produktai, HTC įkūrėjos nuomone, šia savybe nepasižymi.

Ryšiui su išoriniu pasauliu HTC „išmanusis“ laikrodis naudos Bluetooth sąsaja ir išmaniojo telefono modemą, savo ruožtu, laikrodis negalės savarankiškai naudotis Internetu. Kartu Cher Wang prisipažino, kad šiemet HTC daugiau dėmesio skirs planšetinių kompiuterių segmentui. Atitinkamais produktais taivaniečių kompanija vartotojus lepino gana seniai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos