Huawei „išmanusis“ laikrodis atrodo kaip vaikiška plastmasinė apyrankė


Didžioji dalis „išmaniųjų“ laikrodžių, kuriuos šiuo metu galima sutikti rinkoje, atrodo, švelniai tariant, ne visai patraukliai. Problema ta, kad šiam mobiliam įrenginiui reikalinga talpi baterija, o kaip ją patalpinti kukliame savo matmenimis korpuse? Kaip pavyzdį galima paimti Huawei laikrodį. Atrodo jis, reikia pripažinti, kiek baisokai.

huawei-smartwatch-01

Šias fotografijas kinų socialiniame tinkle Sina Weibo patalpino vienas iš kompanijos Huawei vadovų. Po jomis buvo prierašas: „Mano naujas žaisliukas. Patinka spalva?“ Kadangi nemažai ekspertų iš šios kompanijos tikisi, kad ji parodoje Mobile World Congress 2014 pristatys savo „išmanųjį“ laikrodį, visai tikėtina, kad nuotraukose pavaizduotas būtent jis.

huawei-smartwatch-02

Beje, nuotraukos padarytos su paslaptingu įrenginiu Glory X1, kuris gali būti bet kuo – tiek planšetiniu kompiuteriu, tiek nauju išmaniuoju telefonu, tiek ir kitu būsimo laikrodžio prototipu. Antra vertus, visai tikėtina, kad tai yra kažkokio kito mobilaus įrenginio prototipas. Bet kokiu atveju, jis atrodo kaip vaikiška plastmasinė apyrankė su spalvotu ekranu.

6 komentarai (-ų)

 1. Jūsų Vardas parašė:

  O tai kas cia jam blogai ?
  Mano supratimu, tai zmogus nesavo dydzio apyranke uzsidejo. Jugi laikrodzio niekas taip nenesioja, kad praktiskai nusimati galetum.

  Pats dizainas ir koncepcija tikrai nestandartine. Kieciau uz galaxy gear atrodo.

  • Andrius parašė:

   Bet pripražink kad toks laikrodis tiktų tik prie vaikiškų arba sportinių drabužių. Jei jis tam skirtas, tada neblogai.

   • Jūsų Vardas parašė:

    Pripazinti nieko nepripazinsiu, nes viskas ka rasiau yra mano nuomone.
    Tiesiog nemanau, kad galaxy gear yra baisei kazkoks solidus zaisliukas.

    Apskritai man laikrodziai turbut tik to pacio paprasciausio dizaino atrodo solidu. Nieko ten perdaug jau neisrasi su ju isvaizda.

    Galiu pasakyti tik tiek, kad jaunimo tarpe labai paplite led laikrodziai su silikoninem apyrankem. O ar prilips sitas zaisliukas, tik laikas parodys.

 2. Raimis parašė:

  Kažin ar forsas dėsis tokį laikrodį 😀

 3. Neaiškus tipas parašė:

  Neblogas tas laikrodžio dizainas, ne verslininkams ar aristokratams jis skirtas jaunimui tikrai tinka


Kitos kategorijos naujienos