Intel daugiau dėmesio skirs programinei įrangai


intel-software-mcafee-680

Kompanija Intel, jei tikėti generalinio direktoriaus Brian Krzanich žodžius cituojantį puslapį ComputerWorld, jaučia atitinkamas tendencijas, ir dabar stengiasi procesorius kurti, atsižvelgdama į tolimesnį jo naudojimą.

Iš pradžių Intel pagalvoja apie tai, kaip procesorius dirbs su programine įranga, o vėliau pradeda jį modifikuoti taip, kad jis atitinkamas užduotis atliktų kaip įmanoma sparčiau. Aparatinė ir programinė įranga turėtų papildyti vienas kitą, mano Intel vadovas.

Tokios strategijos aktualumą lemia ta aplinkybė, kad nuo nesenų laikų Intel prezidentu yra Renee James, kuri prieš užimdama šias pareigas kuravo būtent Intel programinės įrangos padalinį. Tarp žymiausių Intel pirkinių galima paminėti kompaniją McAfee, kuri neteko savo skandalingos istorijos ir dabar slepiasi po prekiniu ženklu Intel Security. Visa tai irgi turi būti sėkmingai integruota ir priderinta.

Beje, bendraudamas su Reddit vartotojais, Brian Krzanich gana netikėtai palietė Intel santykius su kompanija Apple. Jo teigimu, abi kompanijos visuomet glaudžiai bendravo, ir dabar jos tampa dar artimesnės. Iš konteksto negalima suprasti, ar kalbama apie Apple kompiuterių aprūpinimą Intel procesoriais, o galbūt iš tikrųjų Intel ketina užsiimti Apple procesorių su ARM architektūra kontraktine gamyba.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos