Investuotojai ragina Microsoft atsikratyti Xbox padalinio


2013-Xbox-One-Snap-Mode

Puslapis Kotaku praneša, kad kompanijos Microsoft investuotojai primygtinai ragina Satya Nadella, naująjį programinės įrangos giganto vadovą, kad šis atsisakytų mėginimų sulaukti sėkmės su tokiais produktais, kaip Xbox ir Surface.

Investuotojai įsitikinę, jog Microsoft būtina visiškai susikoncentruoti į savo programinės įrangos verslą, kuris ir leido korporacijai tapti tokia sėkminga visame pasaulyje. Savo ruožtu, aukščiau minėti produktai reikalauja papildomo dėmesio, kurie tik eikvoja laiką ir resursus, tačiau norimo rezultato neduoda.

Investuotojai reikalauja, kad Xbox padalinys būtų parduotas. Ir jei Satya Nadella sutiks su tokiu pasiūlymu, jam bus nelengva prieš buvusius Microsoft generalinius direktorius bei tuos direktorių valdybos narius, kurie tiki šiais naujais kompanijos verslais.

Naujam vadovui būtų labai sunku pripažinti, kad daugiamilijardinės investicijos į konsolių padalinį neatnešė jokio rezultato. Antra vertus, daug kam kyla klausimas, kas galėtų įsigyti Xbox padalinį, jei atsirastų Microsoft pasiūlymas parduoti savo žaidimų verslą.

2 komentarai (-ų)

  1. Hmh parašė:

    Nemanau, kad parduos 😀 nors butu prikolas jeigu parduotu:)) ir siaip nesu didelis xbox fanas gal todel, kad visada zaidziau su Playstation nuo pirmojo:) o jeigu parduotu Google manau paiimtu:))

  2. Leons parašė:

    Būtų negerai vien dėl per mažos konkurencijos (Steam box dar laukia ilgas kelias, toli gražu su naujos kartos konsolėm dar greit nesivaržys). Man asmeniškai patinka, kad Sony ir MS į konsoles žiūri iš skirtingų perspektyvų ir abu variantai turi savotiško patrauklumo bei tarpusavyje skiriasi.


Kitos kategorijos naujienos