iOS 8 kuriama, atsižvelgiant į Apple „išmaniojo“ laikrodžio ypatumus


iwatch-on-hand-680

Šiais metais kompanija Apple planuoja išleisti naują mobilios operacinės sistemos versiją iOS 8 (Okemo). Informuoti šaltiniai mano, naujoje operacinėje sistemoje bus pakankamai daug specifinių funkcijų, kurios leidžia tikėtis greito Apple išmaniojo laikrodžio iWatch pasirodymo, rašo puslapis 9to5mac.

2013 m. Apple samdė eilę specialistų, kurie konsultavo sportininkams skirtų aksesuarų ir sveikatos apsaugos klausimais. Visa tai, o taip pat nutekinta informacija apie suplanuotas iOS 8 galimybes, leidžia kalbėti apie ruošiamą Apple laikrodį, kuris leis per iPhone matyti tam tikrus žmogaus sveikatos rodiklius.

Kompanija Apple ruošia aplikaciją Healthbook. Ji veiks tokiu pačiu principu, kaip ir Passbook, tik vietoj operacijų su virtualiomis kreditinėmis ir nuolaidų kortelėmis suteiks galimybę dirbti su „sveikatos“ kortelėmis.

Naujosios kortelės rodys dabartinę žmogaus būklę: spaudimą, odos drėgnumą, pulsą, širdies ritmą, galbūt ir cukraus kiekį kraujyje bei eilę kitų specifinių parametrų. Visa tai turėtų papildyti ir praplėsti kitų tipinių duomenų apdorojimo sąrašą, tokių kaip nueitų žingsnių kiekis, nueita distancija, sudegintų kalorijų kiekis ir potencialiai sumažėjęs svoris.

Teigiama, kad išmanusis telefonas be specialių išorinių daviklių (be „išmaniojo“ laikrodžio) tokiu funkcionalumu pasigirti negalėtų. Tuo pačiu metu kompanija Apple gali pasinaudoti trečių šalių sukurtais sensoriais (pavyzdžiui, skirtais fitnesui), kurių yra pakankamai daug.

Vienas komentaras

  1. ziba parašė:

    įsigijau Samsung laikrodį ir jokį kitą nekeisčiau 😛


Kitos kategorijos naujienos