Naujos kartos iPhone gaus 10 megapikselių raiškos kamerą


iphone-5-camera-680

Ne vienerius metus kompanija Apple savo išmaniuosiuose telefonuose naudojo 8 megapikselių kameras, visai motyvuotai manydama, kad nuotraukų kokybė svarbiau, nei megapikselių kiekis. Tačiau panašu, kad iPhone 6 gaus kamerą, kurios raiška sieks 10 megapikselių.

Šaltinių teigimu, naujasis iPhone gaus 10 megapikselių kamerą su f/1.8 diafragma (dabartinis flagmanas iPhone 5S turi kamerą su f/2.2 diafragma).

Anonimais norėję likti Taivano komponentų gamintojai praneša, kad kompanija Apple be kameros sensoriaus pakeis ir filtrą – bus naudojamas japonų kompanijos JSR sprendimas.

Japonų kompanija gamina filtrus ARTON, kurie naudojami skaitmeniniuose fotoaparatuose su CMOS matrica. Gamintojo teigimu, ARTON yra lengvesnis ir plonesnis, nei dabar iPhone naudojamas IR-filtras. Be to, naujovė leis daryti raiškesnes nuotraukas.

Aišku, reikėtų prisiminti, kad pastaroji informacija nėra patvirtinta oficialiai, o ir tikėtis tai sužinoti iki pat iPhone 6 debiuto tikrai neverta. Kartu reikėtų prisiminti, kad neseniai gandai minėjo tą pačią 8 megapikselių kamerą, kad į dabartinį gandą galima žvelgti skeptiškai.

2 komentarai (-ų)

  1. asasas parašė:

    10 MP???
    Va cia tai stebuklas!!!!

  2. DDD parašė:

    Siaip jau,butu gerai kad gautu tokia adresine ir skambinimo fumkcijas kaip android 4,4. Juokinga,net tobulioji iOS 7 siuo atzvilgiu akmens amzius,lyginant su KitKat.


Kitos kategorijos naujienos