Išmanieji telefonai su OS Tizen pasirodys iki 2014 m. pabaigos


tizen-smartphone-680

Puslapio CNet žurnalistams pavyko pakalbinti asociacijos Tizen valdybos narį Ryoichi Roy Sugimara. Žiniasklaidos atstovus ypač domino serijinių mobilių įrenginių su nauja operacine sistema pasirodymas rinkoje.

R. R. Sugimara teigė, kad Tizen platforma jau susidomėjo vienas didžiausių Kinijos mobilių įrenginių gamintojų ZTE. Be to, pirmieji mobilūs įrenginiai su šia OS turėtų pasirodyti iki šių metų pabaigos.

Pirmieji serijiniai Tizen išmanieji telefonai, ekspertų teigimu, vėluoja gana smarkiai, tačiau tokį lėtapėdiškumą asociacijos Tizen atstovas aiškina noru išvengti aktyvios konkurencijos su kitomis platformomis, todėl rinkos pasirinkimas šių išmaniųjų telefonų debiutui yra ne pati dėkingiausia užduotis.

Kadangi R. R. Sugimara yra ne tik Tizen asociacijos narys, bet ir japonų mobiliojo ryšio operatoriaus NTT DoCoMo produktų kūrimo padalinio vadovas, panašus atsargumas jau privertė kompaniją šiemet pradėti prekiauti išmaniaisiais telefonais su OS Tizen namų rinkoje.

Sprendžiant iš asociacijos nario kalbų apie bendradarbiavimą su ZTE, panašūs išmanieji telefonai vis tik pasirodys Kinijos rinkoje, kurioje Apple ir Google pozicijas galima gana greitai išjudinti, pasiūlius patrauklesnių savo kaina įrenginių.

Be išmaniųjų telefonų operacinė sistema Tizen turėtų debiutuoti ir automobiliams skirtose multimedia sistemose, dėvimoje elektronikoje (operacinę sistemą jau galima sutikti antros kartos laikrodyje Galaxy Gear) bei „išmaniuosiuose“ televizoriuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos