Tapo žinoma, kaip veiks Galaxy S5 pirštų atspaudų skeneris


galaxy-s4-680

Kai kompanija Apple pristatė iPhone 5S, viena iš pagrindinių jo funkcijų buvo pirštų atspaudų skaitytuvas, integruotas į mygtuką „Home“. Ar reikia abejoti, kad analogiškas biometrinis daviklis pasirodys ir būsimame Galaxy S5?

Puslapis SamMobile praneša, jog norint atblokuoti naująjį Samsung flagmaną, reikės pirštą per sensorių prabraukti „vidutiniu greičiu“. Skeneris bus integruotas į Galaxy S5 „pradžios“ mygtuką. Vartotojui teks prabraukti per mygtuką visą piršto pagalvėlės paviršių.

Be to, kompanija Samsung leis naudoti tam tikrus pirštus, kurie bus pritaikyti naudojimui su konkrečiomis aplikacijomis arba kitais sisteminiais įvykiais. Kūrėjai pasiūlys vartotojams ir privatų režimą, kuris bus prieinamas tiek nuskenavus piršto atspaudą, tiek įvedus kodą. Tai leis privačius duomenis laikyti kuo toliau nuo pašalinių akių.

Korėjiečių kompanijos vadovybė jau anksčiau buvo pareiškusi, kad negali ignoruoti technologijos, integruotos į iPhone 5S, o kartu pažadėjo, kad Galaxy S5 bus toks pat sprendimas net ir tuo atveju, jei jis nebus toks tobulas, kaip Apple išmaniajame telefone.

7 komentarai (-ų)

 1. zet parašė:

  enustebciau, jei amerikos saugumas cia prikises nagus. Kaip uzdyka surinkti antspaudus visos visuomenes ir kad ta visuomene pati uz tai sumoketu.

  • nfs196 parašė:

   Nepaprastiem žmogeliam tai žinot 😀

  • Jonas parašė:

   Paranojike, jie ir taip turi pirštų antspaudus. Net Lietuvoje, kas darėsi tapatybės kortelę reikėjo duot nuskenuot pirštą… Niekam nereikia runkelių pirštų antspaudų, tai gali nepergyvent ;D

   • zet parašė:

    man nereikejo 😉
    visiems reikia runkeliu duomenu, visos programeles kazkodel tik siuncia lokacijos ir kitus max duomenis.

 2. Kapitonas Ignas parašė:

  lol kam jiem tie antspaudai ?

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Apsauga kodu apeinama.
  Apsauga veido atpazinimu apeinama
  Na sita apsauga, tik nupjovus pirsta, arba pasidarius jo kopija.

  Siaip turbut realiausia ir geriausia individuali apsauga yra pirsto antspaudai.

  O beto cia kaip ir leis iki kazkeliu skirtingu vartotojo profiliu naudoti. Tai nereiks baimintis, kad vaikas paemes jusu telefona, ras nuogos meiluzes nuotraukas.

  • zet parašė:

   va matai, telefa vaikui gali tekti duoti. Ko man truksta, tai rezimu, pvz susikuri rezimas“ paskolink vaikui“, tai kad neprieitu nei prie pasto, nei prie kontaktu, kad nepriskambintu. Dabar jei atrakinai, tai turi visiems, aisku, galima atsisiusti programeles tam reikalui, bet tokie dalykai galetu buti pagal nutylejima.


Kitos kategorijos naujienos