Microsoft balso asistentas Cortana remsis Foursquare duomenimis


cortana speech assistant 680

Ne taip seniai kompanija Microsoft investavo $15 mln. į socialinį tinklą Foursquare. Kodėl taip įvyko, teigia žinantys naujienos agentūros Bloomberg anoniminiai šaltiniai. Teigiama, kad kartu su Windows Phone 8.1 kompanija Microsoft pristatys ir asmeninį balso asistentą Cortana, kuris remsis būtent Foursquare turimais vietovių duomenimis.

Cortana pateiks patarimus, pasufleruos ir t.t. remdamasi būtent šio socialinio tinklo turima duomenų baze. Kompanijos specialistai jau anksčiau patvirtino, jog ketina pasinaudoti Foursquare turima informacija savo būsimuose produktuose.

Kiti šaltiniai praneša, kad iš pradžių Cortana veiks tik Jungtinių Valstijų teritorijoje, tačiau po kurio laiko kompanija Microsoft leis balso asistentui veikti ir tose šalyse, kuriose prieinama paieškos sistema Bing.

Visų pirma, balso asistentas bus orientuotas į turinį, taisykles ir signalus. Duomenys apie pranešimus, kalendorių, orų prognozes, skambučius ir netgi akumuliatoriaus įkrovos lygį gali būti panaudoti sistemos darbui. Taip pat gali būti atsižvelgta ir į išmaniojo telefono naudojimo būdą apskritai.

Microsoft Cortana gali būti pristatyta konferencijoje BUILD 2014, kuri prasidės balandžio mėnesio pradžioje. Asmeninis balso asistentas bus prieinamas visiems Windows Phone 8.1 mobiliems įrenginiams.

2 komentarai (-ų)

  1. hmz.... parašė:

    Kazkur man sio asistento vardas girdetas…Ai tiesa cia kaip is zaidimo Halo: combat evolved! Ausyse nuolat skambedavo virtualios assistentes balsas. O prie zaidimo isleidimo Microsoft neprisidejo kartais ? :)))


Kitos kategorijos naujienos