Motorola pavasarį europiečiams pasiūlys Moto Maker paslaugą


moto-x-wood-680

Parodoje MWC 2014 kompanijos Rick Osterloh vyriausiasis viceprezidentas Rick Osterloh pradžiugino vartotojus pranešimu, jog Europos gyventojams greitu metu bus pasiūlyti išmaniojo telefono individualizavimo programa Moto Maker, kuri dabar prieinama JAV gyventojams.

Priminsime, kad programa leidžia per keletą dienų gauti Motorola išmanųjį telefoną Moto X su unikalios spalvos nugarėle, kuri gali būti individualiai išgraviruota arba netgi būti pagaminta iš kitokios medžiagos, nei plastikas.

Iš pradžių Moto Maker bus prieinamas D. Britanijos ir Vokietijos gyventojams, o vėliau debiutuos ir kitose Europos šalyse. Tikėtina, kad norėdama sumažinti tokių telefonų pristatymo terminus, kai kuriuos komponentus jai teks gaminti Europoje. Dabar naudojamas modelis, kai „karkasas“ su aparatine įranga atvyksta iš Kinijos, o dekoratyviniai elementai gaminami tam tikrame regione.

Išmaniųjų telefonų Moto X ir Moto G pardavimų geografija greitu metu bus išplėsta. Be to, neseniai paaiškėjo, jog flagmano Moto X pamaina bus pristatyta šią vasarą.

Beje, Rick Osterloh gana kritiškai pasisakė apie $25 išmaniųjų telefonų pasirodymą (apie tokį pranešė kompanija Mozilla, kuriame bus diegiama Firefox OS), nors visai neseniai Motorola atstovai kalbėjo apie galimybę išleisti $50 mobilius įrenginius.

Motorla atstovo nuomone, $25 kainuosiančiuose išmaniuosiuose telefonuose būtų per daug kompromisinių dalykų, taigi juo naudotis būtų ne ypač patogu. Antra vertus, kompanija pripažįsta, kad $600 kainuojančių telefonų laikas jau baiginėjasi, ir tai vartotojus turėtų tik džiuginti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos