Naują Call of Duty dalį kurs studija Sledgehammer


call_of_duty_black_ops_680

Niekam ne paslaptis, kad leidėjas Activision ir šios kompanijos vadovas Bob Kotick ne kartą buvo pareiškę, kad neketina keisti savo planų kasmet išleisti po naują Call of Duty dalį. Vis tik totaliai suprastėję Call of Duty: Ghosts populiarumo rodikliai leidėją paskatino imtis gana drastiškų veiksmų, tačiau apie tai, kiek vėliau.

Taigi savo oficialioje Twitter paskyroje studija Sledgehammer Games, kuri savo laiku dirbo prie Call of Duty: Modern Warfare 3, pranešė, jog kūrėjai labai džiaugiasi gavę užsakymą kurti naują Call of Duty dalį. Tradiciškai neapsieita ir be didingų pareiškimų, neva taip pradedama nauja epocha.

Galbūt projektas iš tikrųjų pateisins visas žaidėjų viltis, juo labiau, kad ir laiko naujai Call of Duty daliai kūrėjai turės į valias. Pranešama, jog Activision vadovybė nusprendė pereiti prie trijų metų Call of Duty kūrimo ciklo.

Tai reiškia, kad dabar serijos žaidimai bus paeiliui kuriami trijų studijų, o ne dviejų – Infinity Ward ir Treyarch – kaip tai būdavo anksčiau. Teoriškai, prisijungus Sledgehammer Games, turėtų padidėti žaidimo kokybė, nors praktika rodo, kad žaidimą pradėjus kurti ne vienai, o dviem studijoms, pagerėjimas buvo labai laikinas.

Activision teigia, kad naujų serijos žaidimų pasirodymo dažnumui naujos studijos atsiradimas įtakos nepadarys: kita Call of Duty, kaip ir planuota, pasirodys 2014 m. pabaigoje. „Naujos kartos“ šaudyklė, jei tikėti kūrėjų užuominomis, bus skirta PC, Playstation 4 ir Xbox One.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos