Nauja informacija apie šaudyklės Titanfall Beta testavimą


Titanfall-EBX-680

Visai neseniai buvo kalbama, kad žaidimo Titanfall beta testavimas daugeliui žaidėjų taps tikru siurprizu. Dabar atsirado daugiau informacijos, kas gi tai galėtų būti.

Pirmojo asmens šaudyklės Titanfall kūrėjai iš studijos Respawn Entertainment pranešė, kad norintiems dalyvauti beta testavime nereikės rezervuoti pačio žaidimo. Kaip ir buvo tikėtasi anksčiau, Titanfall beta testavimas iš tikrųjų vyks Microsoft platformose – PC ir Xbox One.

Vienas ši Respawn įkūrėjų Vince Zampella buvo tiesiog užverstas laiškais su klausimais, susijusiais su būsimo žaidimo testavimu, o jo atsakymai buvo publikuoti Twitter paskyroje.

Jums nereikės atlikti išankstinio žaidimo užsakymo, kad galėtumėte dalyvauti beta testavime. Apskritai aš tokiems vaikinams už jų palaikymą atiduočiau žaidimą nemokamai, jei tik galėčiau“, – prisipažino Vince Zampella.

Kada tiksliai prasidės beta testavimas, šiuo metu neaišku. Tikėtina, kad atsakymą į šį klausimą pateiks leidėjas – kompanija Electronic Arts. Oficialaus anonso vis dar nebuvo, tad teks laukti kitų naujienų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos