Nauji HTC telefonai atnaujinimus gaus ne mažiau 2 metų


HTC-One-Hands-on-680

Šiuo metu kompanija HTC susikoncentravusi ties naujo išmaniojo telefono – flagmano M8 kūrimu. Šis turėtų pakeisti gana sėkmingai pasirodžiusį praėjusių metų modelį HTC One. Naujasis flagmanas turėtų būti pristatytas parodoje MWC 2014 arba šiek tiek vėliau. Taip pat bus akcentuojamas ir vidutinės klasės išmaniųjų telefonų segmentas.

Beje, visi, kurie suspėjo įsigyti HTC išmanųjį telefoną praeityje, nebus palikti likimo valiai. Tame tarpe modeliai HTC One X ir 8X gaus programinės įrangos atnaujinimus. Pirmasis galės atsinaujinti iki Android 4.4 KitKat, tuo tarpu antrasis – Windows Phone 8.1, žinomą kodiniu pavadinimu Blue.

Tiesa, HTC One X atveju bus viena išimtis – atnaujinimą gaus tik modifikacija su procesoriumi Qualcomm Snapdragon. Modeliui su nVidia Tegra 3 atnaujinimo nenusimato. HTC tai motyvuoja prastu palaikymu iš kompanijos nVidia pusės.

Taip pat HTC atstovai išplatino gana įdomų pareiškimą, kuris numato, kad visi nauji flagmanai bus palaikomi mažiausiai dvejus metus. Reikėtų pridurti, jog kol kas kalbama tik apie Šiaurės Amerikos regioną ir tik apie naujus išmaniuosius telefonus, kurie bus pristatyti ateityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos