Nutekintas pirmasis Windows 8.1 atnaujinimas „Update 1“


win81-leaked-screen-680

Pirmasis operacinės sistemos Windows 8.1 atnaujinimas, kuris turėtų debiutuoti šių metų kovo mėnesį, pasirodė failų keitimosi tarnybose. Tai yra ankstyvoji atnaujinimo versija, kuri turi patobulinimų, kuriuos bus galima pastebėti, dirbant su klaviatūra ir pele.

Turbūt didžiausias pasikeitimas – naujos įrankių juostos atsiradimas viršutinėje vartotojo sąsajos dalyje. Ji leidžia uždaryti, sumažinti ir apjungti dvi programas viename ekrane.

Yra naujovių ir pagrindiniame Modern UI ekrane: jei su pelės dešiniu mygtuku paspausti ant aplikacijos piktogramos, atsiras kontekstinis meniu su galimybe keisti mastelį, taip pat atlikti kitus veiksmus su „plytele“. Šiame ekrane atsirado paieškos piktograma, taip pat kompiuterio įjungimo mygtukas.

Be viso kito, Microsoft į valdymo skydelį pridėjo nuorodą, atlikta kitų pakeitimų sistemos darbastalyje. Pavyzdžiui, dabar užduočių juostoje galima pritvirtinti Modern UI sąsajos aplikacijų piktogramas.

Įdomu tai, kad aplikaciją paleidus iš tradicinio darbastalio, šis bus matomas tol, kol vartotojas su aplikacija nepradės dirbti.

Tikimasi, kad kompanija Microsoft būsimą operacinės sistemos Windows 8.1 atnaujinimą „Update 1“ išleis šių metų kovo 11 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos