nVidia Maxwell grafika pasirodys ir kitų gamintojų procesoriuose


nvidia-cuda-roadmap-680

Šiuo metu kompiuterinių žaidimų gerbėjų dėmesys prikaustytas prie stacionarių Maxwell architektūros vaizdo plokščių GeForce GTX 750 Ti ir GeForce GTX 750, nors jų spartos lygis ir nebus toks, kokio galėjo tikėtis nVidia gerbėjai.

Savo ruožtu, puslapis Fudzilla praneša, kad kuriant kitus Maxwell sprendimus, gamintojas labai daug dėmesio skirs tokiems aspektams, kaip energetinis efektyvumas ir baterijos darbo laiko ilginimas mobiliuose įrenginiuose.

Šaltinio teigimu, Maxwell architektūros grafiniai adapteriai savo kelią į mobilią rinką pradės kartu su nešiojamiems kompiuteriams skirtais procesoriais Intel Broadwell – tai įvyks 2014 m. antroje pusėje.

Iš principo, nVidia Maxwell nešiojamuose kompiuteriuose galėtų debiutuoti ir šį mėnesį, tačiau šis reiškinys nebūtų masinis. Dar daugiau, 2015 m. turėtų pasirodyti mobilus nVidia Tegra procesorius, kuris turės Maxwell grafikos posistemę.

Naujieji nVidia grafiniai procesoriai taip pat bus licencijuojami ir trečių šalių SoC mikroschemų gamintojams. Nors nVidia bandė užsiimti GPU licencijavimu dar Kepler architektūros laikais, nVidia grafikos ir kitų gamintojų mobilių procesorių „kryžminimo“ rezultatus turėtume pamatyti tik 2015 m.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos