Patikslintas stacionarių Haswell Refresh procesorių asortimentas


intel-haswell-tri-gate-die

Šiuo metu yra nemažai įtikinamų įrodymų, kad kompanija Intel ketina paspartinti procesorių Haswell Refresh anonsą. Ekspertų teigimu, jie debiutuos ne gegužės mėnesį, tačiau balandžio viduryje, o tai yra beveik mėnesiu anksčiau.

Tai reiškia, kad sinchroninio anonso su Intel Z97 Express mikroschemų rinkiniu neįvyks, o tai patvirtina, kad darbui su naujais procesoriais užteks atnaujinti dabartinių motininių plokščių BIOS.

Žurnalistams iš puslapio CPU World pavyko apibendrinti visą turimą informaciją apie procesorius Haswell Refresh, kurie pasirodys stacionarių kompiuterių segmente šių metų II ketvirtyje.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, modeliai su laisvu daugikliu, turintys pavadinime raidę „K“, pasirodys tik III ketvirtyje. Reikia pažymėti, jog tarp naujokų bus ir procesorius Core i5-4690S, apie kurį informacija pasirodė vos prieš porą dienų.

haswell_refresh_cpus

Tie, kurie galvoja apie sistemos modernizaciją, reikia paminėti, kad daugumoje atvejų Haswell Refresh modeliai bus apie 100 MHz spartesni už savo pirmtakus. Atitinkamai didelio spartos prieaugio tikėtis neverta. Technologinis procesas išliko tas pats – 22 nm. Tai reiškia, kad ir spartinimo potencialas bus analogiškas dabartiniams Haswell atstovams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos