Planšetiniai kompiuteriai su Intel procesoriais kainuos iki $159


Intel-dual-is-tablet-680

Nepaisant gano užtikrinto pardavimų augimo, planšetinių kompiuterių rinka po truputį pradeda demonstruoti persotinimo požymius. Daugeliui gamintojui šioje rinkoje išgyventi padeda agresyvi kainų politika. Puslapio DigiTimes duomenimis, 2014 m. kainų karas privers rinką palikti kai kuriuos „bevardžius“ kinų gamintojus, savo produkciją siūlančius baltose dėžutėse.

Planšetinių kompiuterių pardavimų augimas Europos ir JAV rinkos pastebimai sulėtėjo. Norėdami paskatinti pardavimus, pirmojo ešelono gamintojai, tokie kaip Lenovo, ASUS, HP ir Acer, priversti savo 7“ planšečių kainas sumažinti iki $159-199, o šventinių išpardavimų metu – net iki $100-149.

Greitu metu kompanija Samsung pradės prekiauti atnaujinta planšečių linija – Galaxy Tab 3 Lite. Tikimasi, kad pigiausias modelis kainuos viso labo $129, o tai privers kitus rinkos dalyvius dar labiau piginti savo produkciją, ieškoti naujų nišų arba trauktis iš šio verslo.

Įdomu tai, kad šiemet planuojanti parduoti net 40 mln. „planšetinių procesorių“ kompanija Intel surado nemažai partnerių tarp Kinijos gamintojų. Pastarieji sugeba su Intel procesoriais pasiūlyti planšetinių kompiuterių, kurių kaina nesiekia $100 (250 lt), nors pagrindinė tokių sprendimų dalis kainuos ne dagiau $159, o jų debiutas laukiamas šių metų antroje pusėje.

Vienas komentaras

  1. Regina parašė:

    kaip pigiai 🙂 vis ne susireikšminę graužtukai 😀


Kitos kategorijos naujienos