Pramoninis robotas sužais stalo tenisą su profesionaliu sportininku


timo-boll-table-tennis-680

Kai ant vandens nuleidžiami pastatyti laivai, į jų bortą sudaužo šampano butelį. Tačiau vietoj to, kad būtų daužoma stiklo tara, naujo pramoninio roboto debiutą kompanija Kuka gimtajame Šanchajuje (Kinija) pažymės kiek kitaip: mašina sužais stalo teniso partiją su žmogumi, praneša portalas Yahoo.com.

Mašina vadinasi Agilus, kovo mėnesį ji varžysis su profesionaliu stalo teniso žaidėju – vokiečiu Tim Boll. Jo pasiekimu sąraše yra daugybė pergalių prieš žmones, tačiau dabar jam teks susigrumti su greičiausiu pasaulyje (taip tikina gamintojas) robotu.

Paprastai mašinos naudojamos konvejerinėje gamyboje, todėl robotui žaisti stalo tenisą – tai pirmas toks atvejis jo karjeroje.

Antra vertus, Kuka sprendimui tai bus ne pirmas atvejis, kai reikia užsiimti nestandartiniais pramoninio pobūdžio darbais. Praėjusiais metais kinų gamintojas pademonstravo, kaip modelis KR Agilus iš plastiko sukuria trimačius meno kūrinius.

Kompanija Kuka nepraneša, kada ji ketina publikuoti vaizdo klipą su žmogaus ir roboto rungtynėmis, tačiau kaip jie žais, galima pažiūrėti žemiau esančiame vaizdo klipe:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos