Qualcomm persigalvojo: Snapdragon 802 debiuto nebus


Qualcomm-CES2014-Steve-Mollenkopf-680

Didėjančios kompanijos Qualcomm ambicijos ją privertė dar šių metų sausio mėnesį pristatyti specializuotą procesorių Snapdragon 802, skirtą „protingiems“ televizoriams ir automobilių sistemoms.

Rodės, Qualcomm sprendimas turėtų būtinai surasti savo vietą minėtuose segmentuose – juo labiau, kad kompanija nVidia taip pat nuolat kalba apie procesorių Tegra naudojimą automobiliams skirtoje elektronikoje. Vis tik mobilių procesorių giganto planai taip pat gali keistis.

Kompanijos Qualcomm atstovai per oficialų kompanijos tinklaraštį pareiškė, jog gamintojas atsisako ketinimų rinkai pateikti procesorių Snapdragon 802.

Mobilių procesorių giganto teigimu, „išmaniesiems“ televizoriams skirtų specializuotų procesorių paklausa yra daug žemesnė, nei tikėtasi. Tai reiškia, kad Snapdragon 802 išleidimas būtų visiškai neracionalus, kalbant apie kompanijos resursų panaudojimą.

Kai kurie analitikai ir rinkos ekspertai ėmė baimintis, kad tokie planai gali neigiamai atsiliepti kitiems Snapdragon 800 serijos atstovams. Antra vertus, Qualcomm oficialiai patikino, kad kiti procesoriai (tokie kaip Snapdragon 810) rinkoje pasirodys laiku, kaip ir buvo numatyta anksčiau, tuo tarpu planai pakoreguoti, kalbant tik apie Snapdragon 802.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Bande apzioti daugiau nei gali atsikasti.
    Na arba tiesiog apsigalvojo, kas yra idijotiska. Pirma sneka, poto persigalvoja.

    Tiesa nepirmas kartas is to pacios serijos, apple a7 procesoriu su 64 bit architektura irgi buvo isvadine fokusu vartotojams mulkinti, bet poto atsiprase.


Kitos kategorijos naujienos