Paviešinta Samsung Huron su Windows Phone 8 nuotrauka


Kompanija Samsung anksčiau žadėjo nepalikti be dėmesio platformos Windows Phone, ir po truputį šis pažadas tampa realybe. Internete pasirodė Samsung išmaniojo telefono Huron nuotrauka. Mobilus įrenginys gaus operacinę sistemą Windows Phone 8.1. Išmaniuosius telefonas Galaxy S3 ir S4 primenantis modelis iš pradžių bus skirtas operatoriaus Verizon klientams.

samsung-huron-wp8

Samsung Huron turi vieną aparatinį mygtuką „Home“, tuo tarpu paieškos ir navigacijos mygtukai tapo programiniais. Tai patvirtina anksčiau pasirodžiusią informaciją, kad Microsoft leis programinių mygtukų naudojimą, siekdama unifikuoti mobilius įrenginius ir sumažinti gamybos savikainą. Taip pat nebus ir atskiro kameros mygtuko.

Deja, nėra tikslių naujojo mobilaus įrenginio techninių specifikacijų, tuo tarpu neoficiali informacija rodo, kad bus įdiegtas 5“ Full HD ekranas, 4 branduolių Qualcomm Snapdragon procesorius su GPU Adreno 305, bevielio ryšio modulis Bluetooth 3.0. Tikėtina, kad Samsung Huron anonsas įvyks vasario 24 d., kai įvyks specialus renginys Unpacked Event.

Vienas komentaras

  1. Fankas parašė:

    Guron straipsnio antraštėje 😀


Kitos kategorijos naujienos