Samsung netenka OS Tizen palaikymo komandos


Tizen_680

Vasario mėnuo jau prasidėjo, o tai reiškia, kad ne už kalnų paroda MWC 2014 – kasmet Barselonoje (Ispanija) vykstantis renginys, kuris skirtas mobiliems įrenginiams ir jiems skirtoms technologijoms. Čia kompanija Samsung planuoja surengti pristatymą, susijusį operacine sistema Tizen. Pastaroji, gamintojo teigimu, yra palaikoma Intel, Huawei, Fujitsu ir eilės mobiliojo ryšio operatorių.

Ar viskas vyksta sklandžiai, leidžia suprati naujausia leidinio The Wall Street Journal publikacija. Teigiama, kad Samsung pradeda netekti vis daugiau organizacijos „Tizen Association“ narių. Pastaruosius ypač neramina tai, kad mobilios operacinės sistemos debiutas rinkoje aiškiai vėluoja.

Iš pradžių pradėjo dvejoti Japonijos mobiliojo ryšio operatoriai, kurie pareiškė, kad dėl sunkios ekonominės situacijos vietos naujai mobiliai platformai tiesiog nėra. Juo labiau, kad šioje šalyje labai stiprios Apple pozicijos, tuo tarpu kitą rinką daugumoje atvejų užima Android.

Pasirodo, visai neseniai iš Tizen sąjungininkų stovyklos pasitraukė ir JAV operatorius Sprint, kuris nesėkmingai laukė rezultatų visus 2013 metus, tačiau dabar žada užsiimti „artimesnių produktų anonsu“.

Antra vertus, Tizen dar nereikėtų laidoti, kadangi operacinę sistemą vis dar palaiko tokie technologijų grandai, kaip Samsung ir Intel. Ir netgi jei procesorių gigantas netikėtai nusivils išmaniųjų telefonų rinka ir nuspręs iš jos pasitraukti, kaip tai teigia kai kurie šaltiniai, Samsung vis dar turi pakankamai resursų, kad Tizen pradėtų savo žygį mobilių įrenginių rinkoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos