Samsung nori pervilioti senų žaidimų konsolių savininkus


samsung-galaxy-s4-arcade-680

Samsung ketina sukurti savo nuosavą žaidimų konsolę? O kodėl gi ne? Bent jau apie tai byloja skaidrės iš „slaptos“ korėjiečių kompanijos prezentacijos (beje, įvykusios dar 2013 m. lapkričio mėnesį), kurioje dalyvavo Samsung tyrimų padalinio vyriausiasis vadovas Alan Queen, rašo puslapis Kotaku.

Remiantis paviešintomis skaidrėmis, Samsung žvalgosi į auditoriją, kuri turi senos kartos žaidimų konsoles, tačiau nelabai domisi naujomis. Remiantis apklausos rezultatais, tokių žmonių tarp žaidėjų yra daugiau nei 50 proc. Tarp pagrindinių priežasčių, kodėl nenorima atsinaujinti, minimos aukštos video žaidimų kainos ir egzistuojančių platformų nepatogumas.

Prezentacijos metu buvo pristatyta ir Samsung Mobile Console – įrenginys, kuris leidžia transliuoti vaizdinę medžiagą iš išmaniojo telefono į televizorių. Tokiu būdu, žmogus gali paleisti žaidimą savo telefone ir juo mėgautis dideliame ekrane, patogiai sėdint svetainėje ant sofos.

Alan Queen manymu, toks žaidimo būdas labai patinka žaidėjams – skeptikams, kurių įsitraukimo į žaidimus lygis yra „aukščiau nei vidutinis“. Samsung atstovas priminė apie technologiją Multi-Screen, kuris paverčia televizorių į žaidimų konsolę.

Korėjiečių kompanijos pasiūlymo centrine ašimi yra tarnyba Samsung Gaming, kurią Alan Queen vadina „atvira TV žaidimų platforma“, leidžiančia kurti „nebrangiai atsieinančius žaidimus“. Tokiu būdu, Samsung daug tikisi iš SmartTV, tik šį kartą taikomasi į senų Playstation ir Xbox modelių savininkus. Galbūt korėjiečių kompanija netgi išleis savo firminę konsolę?

Samsung_GamePad_Main-680

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos