Samsung nori tapti planšečių rinkos lydere 2015 m.


Galaxy-Note-8-launch-680

Dar ne taip seniai kompanija Samsung buvo pareiškusi, kad padarys viską, kas įmanoma, kad Apple būtų nustumta nuo planšetinių kompiuterių lyderio pjedestalo jau 2014 m.

P. Korėjos kompanijos vadovybė naujų planšetinių kompiuterių gamybą paskelbė prioritetine kryptimi. planšečių gamybos apimtis buvo planuota padidinti nuo 40 mln. iki 100 mln. vienetų. Tiesa, atėjus naujiems metams Samsung vadovybė pradėjo kalbėti daug atsargiau.

Puslapio ZDNet žurnalistams pavyko pabendrauti su Samsung mobilaus padalinio vadovo. Buvo pasiteirauta apie ketinimus didinti planšetinių kompiuterių gamybą sparčiau, nei tai demonstruoja rinkos vidurkis – daugiau prognozuojamų 20 proc. per metus.

Šiemet Samsung vadovybė žada aplenkti Apple jau 2015 m. Ką gi, tikslai visuomet gali būti koreguojami, šiais laikais tai neišvengiama. Jei Apple iki šiol kontroliavo apie 30 proc. pasaulinės planšetinių kompiuterių rinkos, tai Samsung tenkinasi maždaug 22 proc.

Ekspertų teigimu, reikia skirti nemažai laiko ir jėgų, kad atsilikimas nuo rinkos lyderio būtų panaikintas. Juo labiau, kad teks konkuruoti su visa galybe pigių planšetinių kompiuterių gamintojų.

4 komentarai (-ų)

 1. Svecias parašė:

  Panores ir praeis 🙂

 2. Hmh parašė:

  tai jau tikrai, tik pasvajot apie tai gali 🙂

 3. Moribus parašė:

  Tai tegul nustoja šūdą gamint.

 4. Jūsų Vardas parašė:

  Kodel gi, reik ziureti realiai.
  apple 30% samsas 22%, tie 8 % tikrai nera daug, kai samsas savo plancetkes kisa beveik visur. Lyg net su telikais dovanojo per kaledas.

  Viskas cia normalu, daugiau modeliu, gauna daugiau paklausos. apple turi tik 2 plancetkes, o samsas ju turbut bene 10.

  Kartojasi telefonu istorija, lenke, lenke ir pralenke su laiku. Dabar samsas daugiausiai parduodantis gamintojas per metus. Tas pats bus ir su plancetkemis, nes visi tie, sony, lg ar huawei dar toli pardavimais nuo samsungo. Pastarasis keli metai ant bangos.


Kitos kategorijos naujienos