Samsung pasiūlys Galaxy S5 versiją su 8 branduolių procesoriumi


samsung-galaxy-s5-hands-on-680

Išmaniesiems telefonams skirti procesoriai paskutiniu metu smarkiai „ūgtelėjo“: jie jau gali pasigirti turintys 8 skaičiavimų branduolius ir palaikantys 64 bitų instrukcijas, tuo tarpu grafikos posistemė gali sudaryti konkurenciją kelerių metų senumo mobilioms vaizdo plokštėms.

Beje, šią savaitę pristatytas išmanusis telefonas Galaxy S5 savo pirminėje versijoje remiasi procesoriumi Qualcomm Snapdragon 801 su keturiais branduoliais, veikiančiais 2,5 GHz taktiniu dažniu. Kai kurie ekspertai ne kartą tvirtino, kad anksčiau ar vėliau pamatysime modifikaciją su 8 skaičiavimų branduolius turinčiu Exynos procesoriumi.

Iš tikrųjų, Samsung darbuotojams skirtoje iliustracijoje yra užuominų būtent apie kelias Galaxy S5 versijas: su keturių branduolių ir 2,5 GHz dažnio procesoriumi ir aštuonių branduolių 2,1 GHz dažnio SoC mikroschema. Būtent pirmoji versija debiutuos anksčiau, tuo tarpu apie antrąją šiuo metu nieko nežinoma. Prognozuojama, kad Galaxy S5 su Exynos procesoriumi bus siūlomas tik kai kuriuose regionuose.

sgs4-vs-sgs5

Paviešinta vidinė kompanijos medžiaga lygina Galaxy S4 LTE-A versiją su naujuoju flagmanu, kuris, kaip matyti, pasižymi didesniais matmenimis, didesniu ekranu, pasunkėjo, gavo pažangesnę kamerą ir talpesnę bateriją. Manoma, kad naujokas prekyboje pasirodys balandžio pirmoje pusėje ir kainuos apie $600 (~ 1530 lt be mokesčių). Galaxy S5 prekyba prasidės iš karto 150 pasaulio šalių.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Na va, pasirodo visai teisingi spejimai buvo, kad pasmus s5 vaikscios iki 2k lt, dar pirmom dienom.

    Agresyvi kainu politika, turetu musti neblogus pardavimus. Idomu ar pasieks geresnius rezultatus uz savo primtaka.


Kitos kategorijos naujienos