Sony atsisako stacionarių Windows versijų, svarsto apie Windows Phone


sony_vaio_flip_13_680

Visai neseniai paaiškėjo, kad kompanija Sony pardavė savo asmeninių kompiuterių verslą. Tie, kurie domisi PC rinka, tai neturėtų tapti siurprizu; juo labiau, kad daugelis gamintojų labai sumažino nešiojamų kompiuterių gamybą.

Japonų gamintojui oficialiai paviešinus savo planus, žurnalistams logiškai kilo klausimas, kaip bus su Microsoft operacinių sistemų naudojimu. Žurnalistai, susitikę su Sony generaliniu direktoriumi Kazuo Hirai, paprašė kompanijos požiūrį į OS Windows.

Kalbėdamas apie stacionarias Windows operacines sistemas, į šį klausimą atsakyta jau galutinai: kompanija Sony taria „sudie“ Microsoft stacionarioms programinėms platformoms. Akivaizdu, kad sistemas su Windows 8 (ir naujesnėmis OS) gamins nauja kompanija, kuri paveldėjo Sony kompiuterių verslą, bet šiuo atveju reikėtų kreiptis jau į naujus vadovus.

Savo ruožtu, Sony generalinis direktorius neatmetė galimybės, kad bus išleistas išmanusis telefonas su Microsoft mobilia operacine sistema Windows Phone 8 arba naujesne jos versija. Jo teigimu, Sony svarsto galimybę išleisti išmaniųjų telefonų su kitomis kompanijos Microsoft operacinėmis sistemomis. Nuo kitų komentarų šiuo klausimu Kazuo Hirai susilaikė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos