Sony galvoja apie savo nešiojamų kompiuterių verslo ateitį


sony-vaio-laptop-680

Kompanija Sony savo įkūrėjų dėka įgijo gana savotišką elektronikos įrenginių kūrimo kultūrą, todėl netgi nešiojami kompiuteriai su šiuo japonų prekiniu ženklu išsiskirdavo iš masės kitų produktų. Už tokią specifiką ir patį ženklą tekdavo permokėti pirkėjui. Vis tik norinčių įsigyti nešiojamų kompiuterių šiandien yra vis mažiau, o ši problema palietė ir kompaniją Sony.

Naujienų agentūra Reuters praneša, kad japonų korporacija veda derybas su Lenovo, kad būtų sukurta bendra kompanija, užsiimsianti nešiojamų kompiuterių VAIO gamyba ir pardavimais. Produkcija bus gaminama už Japonijos ribų.

Sony atstovai šią informaciją įvardijo kaip netikslią, tačiau patvirtino, jog svarsto įvairias asmeninių kompiuterio verslo transformacijos galimybes. VAIO kompiuterių gamybos planai ir asortimentas gali būti peržiūrėti, nes Sony finansiniai rodikliai vis krenta, spaudžiant „Post-PC“ amžiaus tendencijoms.

Japonų kompanijos ketvirčio ataskaita bus publikuota šią savaitę. Tikėtina, kad iki to laiko mes sužinosime daugiau apie Sony planus nešiojamų kompiuterių verslo atžvilgiu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos