Sony įsitikinusi, kad PS4 pardavimai dvigubai didesni nei Xbox One


playstation4-xbox-one-e3-2013-680

Naujos kartos Sony ir Microsoft žaidimų konsolės debiutavo praėjusiais metais, o jų pasirodymą prekyboje skyrė tik viena savaitė – PlayStation 4 debiutavo lapkričio 15 d., Xbox One – lapkričio 21 d.

Vis tik atsižvelgdama į 2014 m. sausio mėnesio statistiką kompanija Sony paskelbė, kad PS4 pardavimai vien JAV rinkoje Xbox One rodiklius lenkia beveik dvigubai. Be to, trečios ir ketvirtos kartos Playstation pardavimai lenkia visų kitų konsolių pasiekimus, rašo naujienų agentūra Bloomberg.

Reikia paminėti, kad žaidimų industrijos atstovai labai atidžiai seka vienas ar kitos konsolės sėkmingą (arba nelabai) žygį skaitmeninių pramogų rinkoje. Stebėti reikia dėl vienos banalios priežasties: jei vartotojai galutinai pasirinks išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, atitinkamu būdu teks pertvarkyti visą žaidimų rinką.

Laimei, dabar žaidimų konsolės vis dar parduodamos ir parduodamos nemažais kiekiais. Kompanijos NPD ekspertų teigimu, 2014 m. sausio mėnesį konsolių rinkos dydis sudarė $241 mln., o tai yra 17% daugiau, nei per tą patį laikotarpį prieš metus.

Reikia pridurti, kad kompanija Microsoft iki šiol nepublikavo duomenų apie firminių konsolių pardavimus sausio mėnesį. Iki šiol buvo žinoma, kad vartotojai 2013 m. gruodžio mėnesį įsigijo 908 tūkst. Xbox One, o tai yra daugiau, nei per tą patį mėnesį buvo realizuota Sony konsolių Playstation 4. Gruodžio mėnesį taip pat buvo parduota 643 tūkst. Xbox 360.

2 komentarai (-ų)

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Konsoliu gali ir nebepardavineti

  2. Wendigo parašė:

    „jei vartotojai galutinai pasirinks išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, atitinkamu būdu teks pertvarkyti visą žaidimų rinką.“

    visiska nesamone. As noriu paziureti kaip plansetininkas, los FPS koki graju, ir consolininikas ar pc’istas su pele ir klava. Idomu kuris butu pranasnesnis. Ar braukytojas ar apsiginklaves pelem ir klavom zmogelis. :)) Kam tada leidzia ismaniems telefonams papildomus joistikus per bluetoth? Ne tam kad butu lengviau lost? Cia ta fraze pasakyta netycia neapgalvojus….


Kitos kategorijos naujienos