Sony pardavė 5,3 mln. naujos kartos konsolių Playstation 4


PlayStation 4 presentation

Neseniai tyrimų kompanija NPD pranešė, kad Sony pavyko JAV rinkoje aplenkti savo pagrindinį konkurentą Microsoft, kalbant apie naujos kartos konsolių pardavimus. Tiesa, analitikai taip ir nepranešė, kiek japonų gamintojas sugebėjo parduoti konsolių. Dabar pati Sony įvardijo skaičių: vasario  8 d. duomenimis, visame pasaulyje buvo realizuota 5,3 mln. PS4.

Reikia turėti omenyje, kad kompanija Sony dar nepradėjo naujos kartos konsolių pardavimų savo gimtojoje Japonijoje. Kiek anksčiau japonų gamintojas prognozavo, jog parduos 5 mln. PS4 iki finansinių metų pabaigos, t.y. iki kovo mėnesio galo.

Kompanija Microsoft kiek anksčiau buvo pranešusi, kad jai iki sausio 23 d. buvo pavykę realizuoti 3,9 mln. naujos kartos konsolių Xbox One. Analitikai iš NPD pranešė, kad JAV rinkoje Sony pardavė dvigubai daugiau PS4, nei tai pavyko padaryti Microsoft su savo naujos kartos konsole, nors Jungtinėse Valstijose tradiciškai geriau sekdavosi būtent amerikiečių kompanijai.

Playstation 4 pardavimai Japonijoje turi prasidėti jau visai greitai, o tai turėtų išprovokuoti dar vieną didelį šios konsolės populiarumo šuolį. Antra vertus, viskas dar gali keistis: kovo 11 d. pasirodys žaidimas Titanfall – vienas laukiamiausių naujos kartos projektų. Ir jis bus Microsoft platformų ekskliuzyvas, taigi Xbox One gali įgauti nemažą pranašumą (ypač tarp šaudyklių gerbėjų).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos