South Park: The Stick of Truth – 13 minučių žaidybinio proceso


South-Park-The-Stick-of-Truth-680

Kalbant apie Obsidian Entertainment projektus, žaidimas Pillars of Eternity yra ne vienintelis, kuo užsiima minėtos studijos kūrėjai. Be savo vyresnio ir rimtesniojo „brolio“ egzistuoja ir absoliučiai nepolitkorektiškas bei kandus „broliukas“, kuris vadinasi South Park: The Stick of Truth.

Po rolių žaidimo kauke slepiasi tas pats ciniškas pasakojimas apie kasdienius įvykius, kurie parašyti tiesiogiai dalyvaujant Trėjui Parkeriui ir Metui Stounui.

Žaidime jūs būsite naujokas mieste, kuriame teks labai sunki užduotis – susirasti draugų. Tačiau praktikoje tai nėra labai jau sudėtinga: užtenka pliaukštelėti antausį chuliganui, ir nauji draugai su didžiuoju magu Kartmanu priešakyje – jau jūsų pusėje.

Daug didesnių problemų egzistavimas paaiškėja daug vėliau: pasirodo, jog vietos moksleiviai turi labai jau neįprastų hobių, o kartu jums dar ir kalba, jog jūs esate „išrinktasis“.

Ką gi, nebelieka nieko kito, kaip tik prisijungti prie visuotinio pamišimo, kuris vyksta Pietų Parko gatvėse, ir parodyti jūsų draugams, kad nesate eilinis nevykėlis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos