Thief – 17 minučių žaidybinis vaizdo klipas


Thief-Screenshot-01

Jau sausio 28 d. veiksmo žaidimas Thief su profesionaliu vagimi Garetu pagrindiniame vaidmenyje pasirodys prekyboje. Tradiciškai studija Eidos Montreal nepraleidžia progos pakaitinti aistras prieš būsimą žaidimo premjerą. Šį kartą publikuotas net 17 minučių trukmės vaizdo klipas, rodantis žaidybinio proceso eigą.

Kūrėjai tikina, kad kiekviena situacija gali būti sužaista skirtingai, o vaizdo klipe parodytas tik vienas iš galimų užduoties sprendimo būdų.

Beje, po publikuotu vaizdo klipu pažymėta, kad viskas įrašyta, naudojant PC platformą, o konfigūracija buvo tokia:

 • Procesorius: AMD FX-8350;
 • RAM: 8 GB DDR3;
 • Vaizdo plokštė: AMD Radeon HD 7970;
 • OS: Windows 7;
 • Žaidimas duomenų kaupiklyje užima apie 20 GB.

Tas faktas, kad vaizdo klipas buvo įrašytas, naudojant vaizdo plokštę Radeon HD 7970, matyt, nėra visiškai atsitiktinis dalykas. Galima priminti, kad Thief yra vienas pirmųjų žaidimų, palaikančių firminę AMD technologiją Mantle. Pastaroji jau veikia šaudyklėje Battlefield 4, o taip pat testiniame pakete Star Swarm.

Kūrėjų teigimu, Thief bus prieinamas ne tik PC, bet žaidimų konsolėse Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 ir PlayStation 3.

2 komentarai (-ų)

 1. slawas parašė:

  Kiek gavau pranesima is steam, zaidimas pasirodys vasario 25 diena, tada as jau galesiu ji parsisiusti 🙂

 2. None parašė:

  Teko žaisti Thief antrą ir trečią dalis, tai pamenu žiauriai patiko. Ir nebuvo toks iš lengvūjų, gerų misijų buvo kur ir smarkiai pagalvot teko. O, kad surinkt viską ir 100% misiją pereit … Et. Laukiu nesulaukiu. Perkam!


Kitos kategorijos naujienos