Tim Cook: iPhone su didesniu ekranu pasirodymas įmanomas


tim-cook-apple-iphone5s-680

Pripratęs vengti tiesaus atsakymo Apple vadovas Tim Cook netikėtai buvo gana atviras, su leidinio The Wall Street Journal žurnalistais apie galimą kompanijos akcijų išpirkimą už $14 mlrd. Tim Cook palietė nemažai įdomių klausimų, ir nors sensacingų pareiškimų nebuvo, tačiau žurnalistai išgirdo nemažai svarbių pasisakymų.

Tim Cook pareiškė, jog kompanijos pajamų augimo sulėtėjimas nėra kritinis dalykas. Apple vadovas mano, kad išmaniųjų telefonų segmentas dar pakankamai didelis, kad būtų didėjančių pajamų šaltiniu.

Tim Cook norėtųsi pervilioti daugiafunkcinių telefonų ir išmaniųjų telefonų vartotojus, kurie savo mobilų įrenginį naudoja „tik paskambinimui“. Savo nuosavą produkciją Apple vykdomasis direktorius  išskiria į trečią kategoriją – „tikri išmanieji telefonai“. Be to, būtent iPhone leidžia kompanijai pritraukti naujų vartotojų besivystančiose šalyse.

Apple ketina pasiūlyti ir naujų produktų kategorijų. Pasakoti apie juos anksčiau laiko Tim Cook neketina, tačiau žurnalistus tikino, kad darbai šia kryptimi jau vyksta. Apple galva mano, jog kai šie produktai pasirodys, nė vienas logiškai mąstantis žmogus negalės ginčytis, kad šie priklauso naujai kategorijai.

APPLE_IPHONE_SCHILLER-680

Tim Cook paaiškino, kad neatmeta galimybės, jog ateityje pasirodys iPhone su didesnės įstrižainės ekranu. Būtent ekraną Apple vadovas vadina „langu į programinę įrangą“, todėl šiam žingsniui kompanija ruošiasi labai atsakingai. Kol nebus išspręsti visi klausimai, susiję su raiška, patikimumu ir darbo patogumu, iPhone su didesniu nei 4“ ekranu gamintojas tikrai neišleis.

Taip pat Apple vykdomasis direktorius tvirtina, kad Apple nebijo išleisti milijardus dolerių kitų kompanijų ir verslų įsigijimui. Aišku, jei to kritiškai nereikia, kompanija veltui neišlaidaus.

Tim Cook pripažino, kad Google apsisprendimas parduoti Motorola Mobility buvo protingas žingsnis – ne kiekviena kompanija gali sėkmingai apjungti „geležį“ ir programinę įrangą, kaip tai daro Apple. Kartu kompanijos vadovas nesibaimina, kad Apple taps nišiniu dalyviu išmaniųjų telefonų segmente, kaip tai nutiko su Mac kompiuteriais – iOS įrenginiai turi galingą pamatą gausybės populiarių aplikacijų pavidalu.

8 komentarai (-ų)

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Krc reziume sito interviu, kad mes kietesni net uz google, kurie nesugebejo patys gaminti sau telefonu. Nors visi kas domejosi, tai gg pirko moto del patentu ir vapsce ten beveik pohui buvo tie telefonai, lyg net ir sis puslapis rase, jog google beveik neprisidejo nei prie g nei prie x modeliu.

 2. Hmh parašė:

  Tai gi kietesni uz google ir yra 😀 vienas projektas iPhone daugiau uz google vertas.. na pataske google pinigus ir tiek nors nemanau, kad jie labai ir skundziasi, apple apsvarsto viska pries pirkdami siri nusipirko ir naudoja:)

  • Asas parašė:

   Tame ir esmė, kad Apple be iPhone nieko daugiau neturi. Ka jie darys kai šitas telefonu burbulas sprogs?

   • Hmh parašė:

    Manai is iMac MacBook Pro MacBook Air, ir iPad pinigu jie nepasidaro?:) o kur dar iTunes ir App Store..:)) ir nemanau, kad greitu laiku susproks tas ju burbulas, nebent samsung ten isvis sugalvotu kazka tikrai ipatingo ir gan pigiai tada jo, bet ir tai jis butu androidinis o kitiem tiesiog patinka iOS ir nieko cia nepadarysi 🙁

 3. Jūsų Vardas parašė:

  @Hmh, tai ka tu rasai, yra tik tai ka tu manai. O as ir kiek suprantu @Asas taip pat skaiteme ta pacia info, jog iphone atnesa daugiau nei puse apple pelno, dabar istikro nepamenu kiek procentu.

  Galime isplesti ta pacia diskusija apie tai kaip apple apgalvotai nuperka, na arba pavagia kitu idejas ir jas pateikia lyg savo, bet abejoju ar apple fanbojams nebus per skaudi sita info. Nezinau man kazkaip nesiziuri ta ios ir tiek. Ypac kaip dabar tas 7, kuri tokia panasi i JB. Ir ir siaip keista, kad vis daugeja lietuviu kurie perka tuos pasenusius 4 metu senumo iphone, su senu, o tfu atnaujintu sosyskos dizainu. Aisku samsas cia irgi ne ka geresnis, bet pripazinkim pora metu naudoti laso ar koki ten dizaina geriau nei apple nuo ip4 su ip 5 pratempta sosyska.

  • komentorius parašė:

   Kas yra tas jb?

   • Jūsų Vardas parašė:

    Android 4.1 Jelly Bean.

    Siuo metu populeriausia ir turbut geriausia android versija, na neskaitant kitkat, kurios daugelis vis dar negali isbandyti ir turbut neaisku kada gales.
    Kaip pvz as apie save, samsas mano galaxy express atnaujinimo i 4.4 KitKat turbut net neplanuoja. Kalbant apie CM costum romus, taip pat nieko nera, tai turbut ir pasiliksim su JB, nors ragelis 2013 metu 😀 😀 😀

 4. Jūsų Vardas parašė:

  p.s. butu kurjozas jeigu galaxy s5 turetu nauja kieta dizaina, o aifonas 6 ta pati sosyskina ir dar su tokio pat dydzio ekrano.


Kitos kategorijos naujienos