Toshiba ruošia kietą diską su 5 TB talpa


Hard_disk_drive-680

Puslapis VR-Zone praneša, kad vasario 19 d. kompanija Toshiba kviečia žurnalistus į renginį, kuriame įvyks 5 TB talpos kieto disko pristatymas. Priminsime, kad Toshiba paveldėjo 3,5“ formato kietų diskų gamybą iš kompanijos Western Digital, nors ir anksčiau ir buvo nutraukusi šio formato kaupiklių gamybą savo noru.

Naujasis rekordinės talpos Toshiba kietas diskas bus siūlomas su SATA-III (6.0 Gbps) ir SAS 6.0 Gbps. Jei tikėti šaltinio pateikiama informacija, abi sąsajos gali būti suderinamos viename ir tame pačiame modelyje.

Be to, vasario 19 d. Toshiba pademonstruos ir kol kas neįvardintų naujų SSD kaupiklių modelių. Akivaizdu, kad kalbama apie dukterinės firmos OCZ Storage Solutions sprendimus, kuriuos Toshiba įsigijo visai neseniai. Kompanijos SSD naudojamos mikroschemos pagamintas, remiantis 19 nm technologiniu procesu.

OCZ Storage Solutions šiuo metu gali pasigirti turinti reikiamų žinių bei sprendimų SSD kontrolerių srityje, kurie buvo sukurti įsigytos kompanijos Indilinx ekspertų. Tai reiškia, kad Toshiba šiuo metu visiškai pasirengusi konkurencijai duomenų kaupiklių rinkoje. Kaip parodė paskutinė Seagate ketvirčio ataskaita, būtent kompanijai Toshiba – trečiam ir mažiausiam HDD rinkos dalyviui – pavyko padidinti savo rinkos dalį per paskutinius tris mėnesius.

5 komentarai (-ų)

 1. Hmh parašė:

  Na saunu Toshiba:) bet geriau visi dirbtu prie SSD ir stenktusi padaryti pigiau ar dar greitesnius.. vistiek SSD manau greitu laiku keis HDD, ir jeigu pirkciau nauja pc tai pirkciau tik su SSD:) Kam bevarkti prie to hard drive atgiveno savo jau:)

 2. teisingai parašė:

  Dabar kompiuterių procesoriai tokie greiti, kad HDD nepajegia jų vytis..

 3. gee parašė:

  nostalgija

 4. Zero parašė:

  Kai sdd bus patikimi nors per pus kiek hdd ir pigūs 1tb ~200Lt tada bus galima drąsiai pirkt .

 5. Mode parašė:

  HDD geras sprendimas duomenų archyvavimui, ne daugiau. Eiliniam darbui naudoju 120 GB SDD, visiskai uztenka ir reguliariam „back up’ui“ 16 Gb USB laikmena. Be to, tokios talpos disku kaina visai prieinama.


Kitos kategorijos naujienos