Ubisoft paskelbė klasikinio RPG Child of Light debiuto datą


Child-of-Light-screen-680

Kompanija Ubisoft pranešė, kad naujas RPG žanro žaidimas su pažingsniui vykdoma kovine sistema – Child of Light – parduotuvių lentynose pasirodys 2014 m. balandžio 30 d., rašo puslapis Kotaku.

Pateiktas vaizdo klipas rodo visus akivaizdžius projekto privalumus. Iš jo galima suprasti, kad turėsime reikalų su klasikiniu rolių žaidimu, kuriuose ne paskutinę vietą užima „kraftingas“ (bus prieinama daugiau nei 600 užkeikimų), tuo tarpu herojų tobulinimui bus skirta taip pat nemažai dėmesio (į vieningą sistemą bus galima supinti daugiau nei 200 gebėjimų).

Child of Light mums papasakos istoriją apie Tamsos Karalienę, kuri vienu metu pavogė Saulę, Mėnulį ir Žvaigždes. Kas gi belieka pagrindiniam žaidimo personažui? Žinoma, jog reikės sutrukdyti „blogiui“ įgyvendinti savo kėslus.

Pagrindinis projekto personažas – princesė Aurora. Ji yra Austrijos hercogo duktė, ir, matyt, pagal scenarijų tai yra labai svarbus faktas. Mergina leidžia į kelionę po Lemurijos šalį, o tikslas vienas – gražinti pagrobtus tris šviesos šaltinius. Į pagalbą rudaplaukei princesei ateis jonvabalis Igniculus.

Child of Light debiutas prekyboje numatytas platformose PC, Playstation 3 ir Playstation 4, Xbox 360 ir Xbox One.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos