Windows RT ir Windows Phone apjungimo rezultatai – birželio mėnesį


Ballmer-Windows-Phone-680

Informuotų šaltinių, kuriuos cituoja puslapis DigiTimes, teigimu, birželio mėnesį kompanija Microsoft gali pademonstruoti eilę mobilių įrenginių, kurie turi ne didesnį nei 8,5“ įstrižainės ekraną ir dirba su nauja operacine sistema, kurį yra Windows Phone ir Windows RT apjungimo rezultatas.

Įrenginiai, apie kuriuos kalbama, kompanijos Microsoft gali būti pademonstruoti parodoje Computex 2014. Pastaroji įvyks Taipėjuje (Taivanas) šių metų birželio 3 – 7 dienomis. Pati Microsoft šios informacijos oficialiai nepatvirtino.

Įdomu tai, kad dviejų mobilių operacinių sistemų sujungimo pasekmės gali įtakoti ir stacionarią Windows. Anksčiau Microsoft vadovai kalbėjo apie tai, jog neracionalu plėtoti iš karto tris skirtingas operacines sistemas, taip užsimindami apie naujos programinės platformos atsiradimo galimybę.

Po naujo Microsoft generalinio direktoriaus paskyrimo (Steve Ballmer, kaip žinia, pakeitė Satya Nadella) darbai prie unifikuotos mobilios programinės platformos gali suintensyvėti. Tokiu būdu, pamatysime tą patį scenarijų, kaip ir Apple atveju, kuri turi kelias operacines sistemas, skirtas stacionariam ir mobiliam segmentams.

Kai kurie ekspertai mano, jog tradicinė Windows versija gali išsaugoti savo savarankiškumą, bent jau kurį laiką artimiausioje ateityje. Tuo tarpu sąsajos su mobilia platforma gali pasireikšti per specifines „debesų“ tarnybas.

2 komentarai (-ų)

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Logiskai mastant, tai windwows 8/8.1 vartotojo sasaja yra tragiska.
  Visas tas metro/start meniu, tos plyteliu kopijos dar is wp 7, na nezinau ..
  Betkas manau man pritartu, kad stacionariu ar laptopu turetojams sito nereikia.

  Nesakau as, kad tai kazkuom blogai vizualizuota, tiesiog. man asmeniskai paspausti ant starto ir pasirinkti shut down buvo patogiau su w7 nei su 8/8.1 nuvedineti pelyte i desini kampa, rinktis setings, paspausti ant power ir tik tada isjungimo funkcijos.

  principe visas w8/8.1 ui neisbaigtas. Kas turejo pasilikti su RT, ta sukiso i 8 ir dabar 8.1, kai apjungs wp ir rt, galbut daugiau jegu bus skirta ir paprastiems win.

 2. Mindaugas parašė:

  Visiškai sutinku, jog du GUI vienoje operacinėje yra tikras nesusipratimas. Tačiau kas dėl PC išjungimo, tai nebūtina tiek veiksmų daryti, užtenka paspausti Win+I arba Alt+f4.


Kitos kategorijos naujienos