12“ MacBook Air – jokių ventiliatorių ir įprastų lietimui jautrių laukelių


MacBook Air 680

Šiais metais kompanija Apple ketina išleisti naują nešiojamo kompiuterio MacBook Air versiją su 12“ ekranu. Apie tai pranešė vienas iš forumo WeiPhone dalyvių, remdamasis artimais Apple šaltiniais.

Greitu metu pasirodysiantis 12“ MacBook Air vietoj įprasto aušintuvo turtų gauti pasyvią aušinimo sistemą. Bus įdiegtas ir naujas lietimui jautrus laukelis, kuriame neliks vietos fiziniams mygtukams. Čia Apple ketina panaudoti užpatentuotą technologiją, kai sensoriai reaguos yra lytėjimą ir paspaudimo jėgą.

Mes tikimės, kad 12“ ekraną gausiantis nešiojamas kompiuteris galės pasigirti 11“ modelio mobilumu ir 13“ modelio sparta. Be to, didelės raiškos ekranas pasiūlys patirtį, įgytą po MacBook Pro Retina pasirodymo“, – teigė KGI Securities analitikas Ming-Chi Kuo.

Deja, apie būsimo 12“ MacBook Air technines specifikacijas nėra tikslios informacijos. Savo ruožtu, naujos kartos MacBook Pro gali debiutuoti jau 2014 m. rudenį, tuo tarpu juose galime pamatyti Intel Broadwell architektūros procesorius.

Kiek anksčiau apie 12“ MacBook debiutą kalbėjo ir Taivano komponentų gamintojai. Tuo pačiu metu buvo pareikšta, jog Apple dar šiemet nutrauks 13“ MacBook Pro su įprastu ekranu gamybą, bus susikoncentruota ties Retina modeliais.

4 komentarai (-ų)

 1. lol parašė:

  ir kainuos jau virs 10000LT?

 2. asasas parašė:

  to lol:
  Tu nesiparink, vistiek nepirksi 🙂

 3. lol parašė:

  Nesiparinam, grauztukiniu kompu nenaudojau, ir nesiruosiu. Peace


Kitos kategorijos naujienos