Pasirodė AMD Kabini procesorių pakuočių ir jų turinio fotografijos


Dviejų branduolių Sempron 2650 (Kabini) su Socket AM1 lizdu jau galima sutikti kompiuteriais prekiaujančių el. parduotuvių kainininkuose, čia jis kainuoja apie 95 litus.

Jei tikėti anksčiau skelbtais AMD atstovų pareiškimais, vartotojai galės įsigyti CPU ir motininės plokštės su Socket AM1 rinkinį už 60 dolerių (apie 180 lt su mokesčiais), o tai turėtų džiuginti nedidelius poreikius turinčius vartotojus.

Puslapio CPU World žurnalistams pavyko eilinį kartą gauti nuotraukų, kuriose matosi mažmeninei prekybai skirtų Kabini procesorių pakuotė ir jos turinys. Štai taip, pavyzdžiui, atrodo AMD Athlon 5350 pakuotė:

amd_kabini_retail_box

Be paties procesoriaus čia galima rasti ir gamyklinį aušintuvą. Kadangi procesorių Kabini energijos suvartojimo lygis neviršija 25 W, aliuminio radiatorius ir ant jo sumontuotas ventiliatorius savo matmenimis įspūdžio nesukelia.

kabini_cooler_stock

Taip pat buvo pateikta fotografija, kurioje matyti Kabini procesorius su Socket AM1 lizdu (kairėje) ir neįvardintas AMD hibridinis procesorius su Socket FM2 lizdu (dešinėje):

kabini-vs-kaveri

Šaltinis tvirtina, kad oficialius mažmeninei prekybai skirtų Socket AM1 procesorių debiutas numatytas balandžio 9 d. Tiesa, tai netrukdo parduotuvėms siūlyti įsigyti šiuos AMD procesorius kiek anksčiau. Su motininėmis plokštėmis kiek sunkiau – jų nėra net JAV rinkoje, nors visi didieji motininių plokščių gamintojai atitinkamus produktus jau yra pristatę anksčiau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos