Apple atsisakė planų išleisti 13“ iPad Pro


ipad-pro-leak-680

2013 m. ėmė sklisti daugybė gandų apie tai, kad kompanija Apple ketina išleisti planšetinio kompiuterio iPad versija su 13“ įstrižainės ekranu. Pastarasis sprendimas būtų skirtas profesionalams. Vis tik dabar informuoti šaltiniai, kuriuos cituoja MacRumors, teigia, jog tokius planus Apple atidėjo neribotam laikotarpiui.

Šaltinių teigimu, Apple pažvelgė į konkurentų turimus didelius planšetinius kompiuterius bei jų problemas (pavyzdžiui, eilės aplikacijų nesuderinamumą su tokios didelės įstrižainės ekranais) ir nusprendė ilgam atidėti iPad Pro planus į stalčių. Ar tai galutinis atsisakymas, o galbūt kompanija nusprendė tik palaukti, kol kas neaišku.

Gandai apie 13“ iPad planšetinį kompiuterį pasirodė praėjusių metų gegužės mėnesį. Buvo manoma, kad Apple išleis savo srities profesionalams skirtą sprendimą 2014 m. pradžioje. Kai kurie netgi skelbė, jog pradėta tokių ekranų gamyba. Tačiau vėliau galimo anonso terminai ėmė tolti.

Eilė analitikų tiki, kad iPad Pro vis tik pasirodys, tačiau jau 2015 m. Pastarieji pokyčiai vis tik nesutrukdė pagrindiniam Apple konkurentui – kompanijai Samsung – išleisti savo 12,2“ planšetinį kompiuterį Galaxy Note Pro. Deja, apie jo populiarumą gamintojas nutyli, nors šaltiniai kalba apie kuklų – vos 1 mln. egzempliorių tiražą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos