Apple išleido iOS 7.1 su CarPlay funkcijos palaikymu


ios71-screenshot-680

Išleidusi keletą Beta versiją, kompanija Apple pagaliau publikavo galutinę mobilios operacinės sistemos iOS 7.1 versiją. Ja galės pasinaudoti vartotojai, kurie turi iPhone 4 (ar naujesnį išmanųjį telefoną), iPod touch (5 kartos arba naujesnį), taip pat iPad 2 ir iPad mini (arba naujesnius planšetinius kompiuterius).

Tarp visos eilės patobulinimų, kurie įdiegti operacinės sistemos atnaujinime, nemažai dėmesio paskutiniu metu sulaukė funkcija CarPlay, leidžianti giliau integruoti Apple mobilius įrenginius su automobilių multimedia sistema, kartu pašalinta problema dėl savaiminio mobilaus įrenginio persikrovimo, kuris kankino nemažai iPhone ir iPad vartotojų.

Apple CarPlay leis išnaudoti iPhone galimybes ir prisijungti prie įvairių tarnybų, neatitraukiant dėmesio nuo automobilio valdymo. Dirbti su CarPlay bus galima, pasitelkiant ne tik įprastus mygtukus, bet ir balso asistentą Siri ir žemėlapių tarnybą.

CarPlay režimas leis balsu paleisti muzikines kompozicijas, garsą išvedant per automobilio multimedia sistemą. Visa tai kol kas prieinama naujų Mercedes-Benz, Volvo ir Ferrari savininkams, nors gamintojai žada integraciją ir su senesniais modeliais.

ios-71-update-carplay

Po atsinaujinimo iki iOS 7.1 išmaniojo telefono iPhone 5S kamera gaus naują režimą, kuris leis automatiškai aktyvuoti funkciją HDR. Buvo patobulintas Kalendorius ir iTunes Radio. Kūrėjų teigimu, po šio atnaujinimo iPhone 4 galės pasigirti didesne veikimo sparta, nei anksčiau, kartu padidintas pirštų atspaudų skenerio jautrumas naujajame iPhone 5S.

iOS 7.1 patobulintas darbas su asmeniniu balso asistentu Siri. Dabar vartotojas gali nuspausti ir laikyti mygtuką „Home“ bei padiktuoti savo užklausą. Pastaroji bus vykdoma tik mygtuką atleidus. Tai leis nepradėti užklausos įgyvendinimo dėl atsitiktinių pauzių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos