Apple ketina suteikti prieigą prie Siri ir trečių šalių kūrėjams


Siri

Jau kuris laikas sklando gandai, kad šalia darbo su „išmaniuoju“ laikrodžiu iWatch, kompanija Apple dabar dirba ir prie asmeninio asistento Siri programinių instrumentų rinkinio, kuris bus skirtas trečių šalių kūrėjams, rašo puslapis Techcrunch.

Tai yra tiesiogiai susiję su „išmaniuoju“ laikrodžiu, kadangi duomenų įvesties būdų bus labai nedaug, o balso komandos bus vienas patogiausių metodų.

Šaltinių teigimu, dabar Siri vis dar neleidžia išsinuomoti automobilio, užsisakyti kambario viešbutyje arba pasiųsti pranešimą, pasitelkiant kokią nors aplikaciją. Tam reikalui vartotojai priversti naudoti Messages.

Patobulinimai, kuriuos Apple specialistai įdiegs į balso asistentą, visa tai leis padaryti. Trečių šalių kūrėjams nereikės su amerikiečių korporacija sudaryti tiesioginio kontrakto, kad prie jos tarnybų būtų galima gauti prieigą per Siri.

Reikėtų priminti, kad tokių tarnybų, kaip Wolfram Alpha arba Opentable, rezultatus balso asistentas gauna, remiantis abipusiu šių firmų ir Apple susitarimu.

Taip pat kalbama, jog kompanija Apple kurią technologiją, kuri leis laikrodžio ekrane matyti tą aplikaciją, kuri šiuo metu reikalingiausia. Pavyzdžiui, jei žmogus bėga, nauja technologija iš karto aktyvuos bėgikams skirtą programinę įrangą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos