Apple MacBook Pro bus atsisakyta įprastų ekranų ir HDD


macbook-pro-13-680

Taivaniečių puslapis DigiTimes, remdamasis informuotais šaltiniais, tvirtina, jog 2014 m. antroje pusėje Apple nutrauks 13,3“ ekraną turinčių nešiojamų kompiuterių MacBook Pro gamybą. Jų vietą užims plonesnį korpusą turintys modeliai, kartu gausiantys Retina ekraną.

Kompiuterių komponentų gamintojai mano, kad Apple sumažino 13,3“ MacBook Pro nešiojamų kompiuterių kainą, kad taip sumažintų atotrūkį nuo ultra ploną korpusą gavusio modelio su Retina ekranu. „Įprastą“ 15“ matricą turinčio MacBook Pro gamyba buvo nutraukta dar 2013 m., tuo tarpu toks pats likimas 13,3“ modelio laukia jau šiemet.

2013 m. kompanijai Apple pavyko realizuoti 17,12 mln. Mac šeimynai priklausančių asmeninių kompiuterių, o tai yra 1,03% mažiau, nei 2012 m. Tokiu būdu, minėta veiklos kryptis kompanijai Apple buvo prasčiausia, lyginant su kitų produkcijos rūšių pasiektais rezultatais.

Kompanijos Apple sprendimas atspindi bendrą situaciją rinkoje. Ta pačia kryptimi eina ir kompanija Intel, kuri šiemet išbandys laimę su naujos kartos ultrabookais, gausiančiais Broadwell procesorius, pasižyminčiais dar mažesniu energijos suvartojimo lygiu, nei Haswell modeliai.

Ekspertų teigimu, būtent Broadwell sprendimai gali būti įdiegti į naujuosius, ultra plonus 13,3“ MacBook Pro Retina nešiojamus kompiuterius. Pastarieji, beje, gali visiems laikams pasakyti „sudie“ tokiems komponentams, kaip tradiciniai kieti diskai su magnetinėmis plokštelėmis ir optinių diskų įrenginiai.

Vienas komentaras

  1. arba parašė:

    Nobody cares….


Kitos kategorijos naujienos