Apple negali parduoti jau pagamintų 3 mln. iPhone 5C


iphone-5C-phil-schiller-680

Apple ne kartą buvo pripažinusi, kad plastmasiniai iPhone 5C perkami ne taip gerai, kaip norėtų pats gamintojas. Tačiau kokia situacija iš tikrųjų?

Anksčiau kompanija parduodavo praktiškai kiekvieną pagamintą išmanųjį telefoną (ir tai toliau tiesa, jei kalbėtume apie iPhone 5S), tačiau, anot gandų, dabar sandėliuose susikaupė apie 3 mln. neparduotų iPhone 5C.

Apple sprendimas iš pradžių buvo gana suprantamas: anksčiau kompanija palikdavo buvusį modelį rinkoje, kai išleisdavo naują. Išmanusis telefonas iPhone 5C, iš esmės, praktiškai nesiskiria nuo iPhone 5, tačiau gavo įvairių spalvų plastmasinį korpusą.

Panašu, jog planas, kad žmonėms patiks ryškūs spalvoti sprendimai, akivaizdžiai žlugo. Apple produktų vartotojai nori aliuminio korpuso, o nedidelis kainos skirtumas jų nejaudina. Aišku, būtų visai kitas reikalas, jei iPhone 5C iš tikrųjų būtų tapęs tuo „pigiuoju iPhone“, kurio tikėjosi tiek analitikai, tiek ir vartotojai.

Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, kad 2 mln. iPhone 5C yra gamyklose, kurios gamina šį išmanųjį telefoną, ir dar 1 mln. – mobiliojo ryšio operatorių rankose, kurie bando visais būdais jais atsikratyti.

Kas nutiks su neparduotais iPhone 5C, kai pagaliau pasirodys iPhone 6 (arba modeliai, kadangi sklando gandai apie kelis Apple išmaniųjų telefonų variantus)? Visai logiška manyti, kad Apple iš tikrųjų bus priversta smarkiai sumažinti kainą, kad likučiai būtų išparduoti.

4 komentarai (-ų)

  1. edvinas parašė:

    nu sitie kaip reta baisumo telefonai :)))))
    tokie baisus ir dar tokia kaina ju, tai tegul nebejuokina zmoniu ir toliau laiko sandelyje…

  2. Jūsų Vardas parašė:

    Na va, taip jiems ir reikia. Nera ko pakuoti ta pati suda i nauja popiereli ir pardavineti kaip nauja stebukla.

    Pasimoke, antra karta ant sito greblio neuzlips.


Kitos kategorijos naujienos