Apple paaiškino, kodėl jai reikalingas iPhone 5C su 8 GB kaupikliu


iphone_5S_and_iphone_5C_on_stand

Neseniai pasirodęs iPhone 5C su 8 GB talpos kaupikliu iškėlė rinkos ekspertams. Apple biudžetinis telefonas pasirodė tik D. Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Australijoje ir Kinijoje. Išmanusis telefonas be sutarties su operatoriumi kainuos apie 70 dolerių mažiau, nei 16 GB kaupiklį turinti versija.

Pasirodė, kad kompanija Apple šiam reiškiniui turi savo logišką paaiškinimą. Korporacija pareiškė, kad vidutinio lygio išmaniųjų telefonų iPhone segmentas auga metai iš metų. Tokiu būdu, modelis su 8 GB kaupikliu taps neblogu pasiūlymu rinkoms, kuriose pakankamai plačiai išplėtoti 4G LTE mobiliojo ryšio tinklai.

Kitais žodžiais tariant, kompanija Apple numatė regionus, kuriuose 4G LTE tinklai pakankamai gerai išplėtoti, o čia gyvenantys žmonės norėtų naudotis kokybiškais išmaniaisiais telefonais, tačiau nėra pasiruošę mokėti tokios didelės kainos, kaip už flagmaną iPhone 5S.

Įdomu tai, kad 8 GB kaupiklį turintis iPhone 5C nebus siūlomas JAV rinkai. Tai susiję su tuo, kad čia labai populiari praktika išmaniuosius telefonus platinti per operatorius, o vartotojai čia įsigyja telefoną, sudarydami kelerių metų sutartį. Dabar iPhone 5C amerikiečiams kainuoja 99 dolerius, sudarant terminuotą dviejų metų kontraktą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos