Apple reikalauja iš garso įrašų kompanijų išskirtinių albumų


jobs-itunes-launch-680

Kompanijos Apple vadovybė liko labai patenkinta 2013 m. gruodžio mėnesio projekto rezultatais, kai Beyonce albumas „Exclusive Visual Album“ tapo labiausiai parduodamu per visą iTunes istoriją. Dabar kompanija iš Kupertino dar glaudžiau bendradarbiauti su garso įrašų studijomis.

Remiantis leidinio The Los Angeles Times pateikiama informacija, paskutiniu metu Apple vis dažniau reikalauja iš garso įrašų kompanijų, kad šios per iTunes platintų vis daugiau išskirtinių albumų, už tai siūlomos specialios bendradarbiavimo sąlygos. Tiesa, šaltinis negalėjo pasakyti, ką konkretaus gali pasiūlyti Apple už išskirtinius muzikinius kūrinius.

Per pirmus savo egzistavimo metus iTunes galėjo pasigirti visa galybe naujų albumų ir muzikinių kūrinių, kuriuos sukūrė garsūs muzikantai ir dainininkai, tačiau dabar konkurencija yra labai didelė, ypač iš online muzikinių tarnybų pusės (Pandora, Spotify ir kt.), kurios prieinamos tarme tarpe ir iOS bei OS X sistemų savininkams.

Nors iTunes šiuo metu yra lyderė skaitmeninės muzikos rinkoje, tačiau konkurencija neleidžia Apple atsipalaiduoti, todėl kompanija vis dažniau siekia gautų išskirtinių pasiūlymų iš didžiųjų muzikos industrijos dalyvių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos