ASUS dėvima elektronika bus valdoma balsu ir gestais


ASUS-Jonney-Shih-680

ASUS vadovybė jau anksčiau žadėjo, kad dėvimos elektronikos sprendimai bus pristatyti iki 2014 m. pabaigos, o jų tam tikros funkcijos bus unikalios, lyginant su konkurentais. Neseniai vykusiame susitikime su Taivano studentais kompanijos vadovas Jonney Shih paaiškino, kuo ASUS dėvimą elektronika skirsis nuo analogų, rašo puslapis Focus Taiwan,

Jonney Shih teigimu, mobilus įrenginys galės būti valdomas balsu. Kartu jis supras ir vartotojo gestus. Jei čia kalbama apie rankinį laikrodį, kūrėjams užteks įrenginį išmokyti interpretuoti paprastus rankos mostus.

ASUS mobilus sprendimas bus išmaniojo telefono priedas, o ne savarankiškas produktas. Išmanieji telefonai šiuo metu pažengę daug toliau, kalbant apie jų funkcionalumą. Norint pailginti dėvimos elektronikos baterijos darbo laiką, ASUS sumažins jo energetinį apetitą iki 10% šiuolaikinių išmaniųjų telefonų „apetito“.

Tai bus viena iš svarbiausių, tačiau kartu ir sunkiausių užduočių, teigė ASUS vadovas, ir tuo dabar užsiima visa eilė kompanijos specialistų. Savo ruožtu, mobiliam įrenginiui turi „užtekti jėgų“ atpažinti ir suprasti balso komandas bei rankų gestus.

Atsakydamas į klausima apie konkurenciją iš kinų pigių išmaniųjų telefonų gamintojų pusės, Jonney Shih teigė, kad ASUS yra pasiruošusi įžengti ir į šį segmentą, o ši rinka kompanijai bus labai svarbi. Vartotojams bus pasiūlyta išmaniųjų telefonų su labai patraukliomis kainomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos