BlackBerry vadovas ėmėsi kritikuoti Apple išmaniuosius telefonus


blackberry-ceo-john-chen-680

Paprastai mobilaus įrenginio baterijos darbo laikas priklauso nuo naudojimo dažnumo ir intensyvumo. Šiais laikais aplikacijų kūrėjai vis dažniau verčia vartotoją griebti mobilų įrenginį į rankas, antra vertus, pagunda praleisti laiką, naršant Internete ar žaidžiant, taip pat labai didelė.

Kompanijos BlackBerry vadovas John Chen, puslapio TUAW teigimu, viename iš praėjusios savaitės renginių leido sau gana kritiškai pasisakė apie konkurenciją su Apple. Jo teigimu, iPhone vartotojai – tai žmonės, kurie „mėgsta apsikabinti sieną“.

Šiuo atveju buvo turima omenyje būtinybę pakrauti išmaniojo telefono bateriją, kuri negali be šios procedūros ištverti ir vienos dienos. Žinoma, panašią kritiką galima išsakyti ir kitų gamintojų išmaniųjų telefonų atžvilgiu, tačiau BlackBerry vadovas savo taikiniu pasirinko būtent Apple produkciją.

Kartu naujienų agentūra Bloomberg pranešė, kad John Chen susitiko ir su JAV Vyriausybės atstovais, iš kurių išklausė pageidavimus apie išmaniųjų telefonų BlackBerry tobulinimą (pastaruosius naudoja ne tik JAV prezidentas B. Obama, tačiau ir jo aplinka).

Norėdamas patikti verslo klientams, naujasis BlackBerry vadovas perviliojo į savo kompaniją kai kuriuos SAP, kuriančios įmonių valdymo sistemas, specialistus, o taip pat palaiko nuolatinius kontaktus šios kompanijos vadovybe.

5 komentarai (-ų)

 1. Svecias parašė:

  Apgailetinas tas bb.. :)tegu ziuri saves o ne kitus kritikuoja 🙂

 2. asasas parašė:

  Kad ir kokia būtų iphone baterija prasta, tačiau BB sekmės atveju dar toli toli iki apple. Ir manau, kad BB vadovas tik gali pavydėti sekmės apple 🙂

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Vaikuciai jus dar papa ciulpet, kai blackbery (buves RIM), karalevo verslo segmento virsunese.
  Tik tada, kai apple pristate aifona, o tuometiniai RIM Blackberry ismanieji kazkaip sustojo ir smuko smuko kol nusmuko.
  Nokia ir blackberry, du gamintojai kuriuos galima sakyti suzlugde ismaniuju era.

  Ir nereikia cia rasyti veju, kritika sveikas dalykas. Vieninteliai aifinai, savo hay end klaseja turi 1580 mah akumus, tai jeigu telefonas intencyvaus naudojimo net dardbo dienos neatlaiko. Saipsi visi kas netingi is tokio taupymo.

 4. Ha parašė:

  KaraliavO… O dbr dugne;)

 5. asasas parašė:

  Bus ir iphone kažkada duge… bet koklas tai tegul rūko BB su savo tokiomis kalbomis.
  Iphone tikrai nera tobulas daigtas, nes jų paprasčiausiai nėra, bet Apple tikrai padarė savo, kad dabar karaliauja su savo softu, geležim, įranga ir t.t.


Kitos kategorijos naujienos