Publikuotas naujas Caffeine su Unreal Engine 4 vaizdo klipas


Po to, kai kompanija Epic Games paskelbė eilė priemonių, skirtų Unreal Engine 4 populiarinimui, Internete ėmė rodytis vis daugiau vaizdo klipų su šiuo varikliuku. Aktyviai pradėjo reikštis ir nepriklausomi kūrėjai. Viena tokių studijų tapo Incandescent Imaging, kuri papasakojo apie savo projektą Caffeine.

Caffeine – tai mokslinės fantastikos žaidimas su siaubo elementais. Toks pavadinimas projektui buvo skirtas ne veltui: siužetas prasideda tuomet, kai berniukas prabunda nežinomoje kosminėje stotyje, skirtoje kofeino išgavimui. Vis tik herojaus prabudimas buvo panašus ne į tą jausmą, kuris juntamas po puodelio kavos – aplinkui tik vienatvė, ir apskritai stotyje įvyko kažkas keista. Kas tiksliai, mums ir teks sužinoti.

Beje, žaidimo kūrimu šiuo metu užsiima vos vienas žmogus, tačiau jis sugebėjo sukurti demonstracinę versiją, kuri jau prieinama visiems norintiems. Tiesa, demo versija sukurta, pasitelkus Unreal Engine 3, tuo tarpu modifikacija su UE4 pasirodys vėliau. Be to, greitu metu kūrėjas pradės ieškoti papildomų lėšų projekto užbaigimui.

Vienas komentaras

  1. Raimis parašė:

    Kaip gali būti publikuotas klipas su UE4, jeigu padarytas su UE3.


Kitos kategorijos naujienos