Counter-Strike: Global Offensive susidraugaus su Linux


Counter-Strike Global Offensive

Kompanija Valve aktyviai dirba, kad žaidimas Counter-Strike: Global Offensive veiktų operacinėje sistemoje Linux. Apie tai pranešė pats kompanijos įkūrėjas ir dabartinis vadovas Gabe Newell, atsakinėdamas į Reddit vartotojų klausimus.

Gabe Newell teigimu, žaidimo perkėlimo į naują platformą procesas vyksta pilnu tempu. Antra vertus, jis negali tiksliai pasakyti, kada konkrečiai debiutuos Linux skirta CS: GO versija.

Valve įkūrėjas pažymėjo, jog nenori užbėgti įvykiams už akių, kadangi kompanija kartais per anksti anonsuoja projektus, o vėliau jų tenka labai ilgai laukti.

Tokia situacija būtų nemaloni tiek žaidėjų bendruomenei, tiek ir pačiai Valve, todėl Gabe Newell nenori, jog panašūs įvykiai pasikartotų ateityje. Visa tai susiję ir su žaidimu Half-Life 3, kurio, matyt, laukia visa galybė šios serijos gerbėjų.

Counter-Strike: Global Offensive buvo išleistas dar 2012 m. vasaros pabaigoje, projektas buvo prieinamas per Steam, PlayStation Network ir Xbox Live Arcade. Tai buvo pirmoji Counter-Strike serijos dalis, kuri debiutavo žaidimų konsolėse.

6 komentarai (-ų)

 1. Egidijus parašė:

  Puiki naujiena, manau po CS GO išleidimo Linux sistemai žymiai pakils Linux naudojimas. Būtų pirmas rimtas ir populiarus žaidimas Linux platformai.

 2. Svecias parašė:

  O pats zaidimas vertas demesio? Verta nusipirkti? Zaideju uztektinai yra? Idomus? 🙂

  • Kapitonas Ignas parašė:

   Labai saunus FPS pats zaidziu 400hrs + vistiek idomus dar ! Taip viso labo 12 euru. zaideju vis daugiau ! Taip ! Tikrai vertas demesio

  • ` parašė:

   Kas tau ten neverta dėmėsio ?Pasižiūrėk į tuos BF tai net klaidų savo nesugeba ištaisyt.Geime yra ir comptetive mode, weapon skinai

  • Moribus parašė:

   1,75eu sumokėjau kažkada. Geras game.

 3. asd parašė:

  sukelia priklausomybe.


Kitos kategorijos naujienos