DICE atsiprašė už Battlefield 4 klaidas, pažadėjo toliau jas taisyti


battlefield4_header-680

Praėjus keturiems su puse mėnesio po Battlefield 4 debiuto žaidimas ir toliau kenčia nuo įvairiausių problemų. Daugiausia nesklandumų randama tinklinės šaudyklės versijos kode. Klaidų taisymas, kūrėjų teigimu, ir toliau išlieka „viena iš pagrindinių užduočių“.

DICE atstovai paaiškino, kad kalbėdami apie „problemas su tinklinės versijos kodu“, jie turi omenyje daugelį dalykų. Pavyzdžiui, nepateisinamai didelis atsako laikas, sistemos pakibimai ir t.t.

Battlefield 4 kūrėjai didžiuojasi tuo, jog šiuo metu dauguma tinklinės versijos kodo klaidų jau pašalinta, nežiūrint į tai, jog „nemažai smulkių klaidų vis dar yra nepastebėtos“. Pavyzdžiui, šiuo momentu DICE užsiėmusi sprendimu problemų, dėl kurių tam tikrais atvejais neteisingai būdavo suskaičiuojamas šūvių padaryta žala.

„Mes norime jus patikinti, kad mūsų kompanija nepertraukiamai ieško klaidų, peržiūri visus jūsų pranešimus dėl pagalbos suteikimo, ir mes labai tikimės, kad šis naudingas darbas ir toliau pasižymės glaudžiu bendradarbiavimu su jumis“, – savo pranešime teigia DICE.

Išplatintame laiške, publikuotame oficialiame Battlefield 4 puslapyje, pateiktas pilnas visai neseniai atlikto „darbo, šalinant klaidas“, sąrašas.

3 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  Sudirbo visa BF

 2. aiwaris parašė:

  gi kad nera cia ko sudirbt gi zaidimas dar betos stadijoj xD

  • Zero parašė:

   Liko 1-2 sav iki išleidimo ir tik tada beta išleido 😀


Kitos kategorijos naujienos