Facebook gali pakeisti virtualios realybės akinių Oculus Rift pavadinimą


guy-oculus-rift-680

Puslapis Techcrunch, remdamasis informuotais šaltiniais, praneša, kad kompanija Facebook ketina pervadinti virtualios realybės akinius Oculus Rift, taip pat ant jų patalpinti savo logotipą, juose įdiegti „savo sąsają“ (reikia pažymėti, kad akiniai šiuo metu neturi savo sąsajos). Tiesa, gana greitai Facebook paneigė šiuos gandus.

Anonimu norėjusio išlikti kūrėjo teigimu, kompanija ketino pervadinti virtualios realybės akinius „po tam tikro laiko“, taigi neatmestinas variantas, jog tokie veiksmai bus atlikti, tik ne iš karto.

Facebook atstovas spaudai pareiškė, jog tokie teiginiai nėra tiesa, o kartu yra „nesuderinami su mūsų santykiu Oculus atžvilgiu“. Daug abejonių kelia gandai apie vartotojo sąsają – akiniai neturi savo sprendimo, jie veikia išskirtinai kaip terminalas vaizdui išvesti.

Facebook teigia, jog leis Oculus dirbti nepriklausomai, taip pat, kaip tai daro kitos socialinio tinklo įsigytos kompanijos – Instagram ir WhatsApp. Priminsime, kad neseniai Facebook įsigijo kompaniją Oculus VR už 2 mlrd. JAV dolerių.

Aišku, tai nereiškia, kad Facebook visiškai nesikiš į virtualios realybės akinių kūrėjų darbą, tačiau reikia tikėtis, kad visa tai Oculus sprendimui bus tik į naudą.

5 komentarai (-ų)

 1. Sars parašė:

  SHITFACE by FACEBOOK

 2. Deivis parašė:

  ^ nejuokinga -_-

 3. Tttttt parašė:

  Tai tik pradžia – facebook’as bet kurį gerą dalyką greitai sugadina.

  • ITfanboy parašė:

   Tiesa, ir žmogus jau nebe žmogus kai susikuria fb 😀


Kitos kategorijos naujienos